Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Lankytinos vietos: Mažeikių rajonas

Visuomeninės aviacijos pradininko Lietuvoje Aleksandro Griškevičiaus memorialinis muziejus atidarytas 1981 metais.
Muziejuje eksponuojamas A.Griškevičiaus „garlėkio“ maketas, Lietuvos aviacijos istoriją bei lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gyvenimą atskleidžiančios fotonuotraukos, paveikslai, knygos, filatelijos kolekcija.
Kitame kambaryje įrengta etnografinė ekspozicija, pas...

Pirmasis (didesnis) piliakalnis yra Viešetės dešiniajame krante. Jo pietinis ir vakarinis šlaitai leidžiasi į upelį, pietinis apgriuvęs. Iš šiaurės piliakalnį juosia pelkė, iš rytų - dirbamas laukas. Piliakalnis yra apie 8 m. aukščio. Viršuje yra apie 50 m ilgio ir 25 m pločio ovali aikštelė.
Archeologinių tyrimų duomenimis žmonės pirmame piliakalnyje gyveno I tūkstantmečio prieš mūsų erą...

Antrasis (mažesnis) piliakalnis yra apie 50 m į pietus nuo pirmojo, Viešetės kair. krante, prie santakos su Stulpo upeliu. Jis nupjauto kūgio formos, stačiais apie 8 m aukščio šlaitais, viršuje - 3 x 8 m dydžio aikštelė. Šį piliakalnį juosia upelio slėnys. Šio piliakalnio vakarinėje papėdėje yra senovinė gyvenvietė.
1975 – 1976 m. tyrinėjimų metu piliakalnio rytų ir pietryčių papėdėse apt...

Mažeikių rajonas

Šis mitologinis akmuo - respublikinės reikšmės geologijos paminklas – pats didžiausias riedulys Mažeikių rajone. Jis guli prie Geidžių -Tirkšlių kelio, Geidžių kaime, apie 150 m į šiaurės vakarus nuo naujųjų Geidžių kapinių. Valstybės saugomas nuo 1964 m. Už 170 m į šiaurės rytus nuo akmens - iš naujo išaiškintas Geidžių kapinynas.
Geidžių akmuo vadinamas Trobele, Pirtele. Riedulys yra pa...

Mažeikių rajonas

Mažeikių muziejus įkurtas 1928 m. jame saugomi ir eksponuojami Žemaitijos krašto archeologijos, etnografijos ir liaudies meno rinkiniai. Steigėjas - Mažeikių rajono savivaldybė. Pirmasis muziejaus įkūrėjas ir ilgametis jo vadovas buvo mokytojas Stasys Ličkūnas. Šis kultūrai ir krašto tyrinėjimams pasišventęs žmogus buvo viena ryškiausių asmenybių Mažeikiuose tarpukario metais. Muziejui S.Ličkūn...

Penkių širdžių koplytstulpis Tirkšliuose sumūrytas nežinomo autoriaus 1676 m. Koplytstulpis baltas, mūrinis, tinkuotas, apie 8 m aukščio, pasibaigia geležiniu kryžiumi. Jo viršuje yra nedidelė, keturkampė, vertikalių formų koplytėlė – imituojanti portiką. Apvaliąją dalį iš trijų pusių puošia ryškiai raudonų penkių širdžių eilės. koplytstulpio architektūrai įtakos turėjo ankstyvasis barokas. 198...

Stovi Mažeikių rajone, Tirkšlių seniūnijos Pievėnų kaime, į rytus nuo kelių Seda – Viekšniai ir Tirkšliai - Telšiai sankryžos.
Bažnyčia - tipiška, nedidelė, medinė kaimo bažnytėlė pastatyta 1788 metais Tirkšlių seniūno F.Važiskio iniciatyva. Savo forma primena tradicinį gyvenamąjį namą, stačiakampio plano, su bokšteliu. Įrengti 3 altoriai. Prie bažnyčios yra dviaukštė varpinė: apatinė dal...

Mažeikių rajonas

PLINKŠIŲ DVARAS
Yra Plinkšių k., Plinkšių ežero rytiniame krante. Plotas 38,53 ha.
Dvaro sodybos sudėtinės dalys: užstatymas (7 dvaro laikotarpio statiniai), želdynai (parkas), vandens telkiniai, kelių ir takų tinklas, K. Pliaterio kapas. Dvaro sodybos vystymesi ryškūs šie formavimosi etapai: I-asis - XVIII a. - išlikę žinios, kad XVIII a. pr. Plinkšiai jau vadinami palivarku. II-as...

Rašytojos Marijos Pečkauskaitės - Šatrijos Raganos memorialiniame muziejuje pirmo aukšto pirmame kambaryje supažindinama su dvarininkaitės vaikyste, jaunystės metais, rodomos jos šeimos narių ir draugų nuotraukos, dokumentai ir užrašais iš bitininkystės kursų Varšuvoje, išlikę autentiški daiktai.
Kita kambario dalis skirta studijų Šveicarijoje ir pedagoginės praktikos Marijampolės mergaič...

Mažeikių rajonas

Renavo dvaras ir jį juosiantis parkas yra Mažeikių rajono Sedos seniūnijos Renavo kaime. Tai vienas iš įdomiausių ir geriausiai išlikusių prižiūrimų dvaro ansamblių Žemaitijoje.
Rašytiniuose šaltiniuose apie Renavo dvarą užsimenama jau XVI a. Dvaro pastatas tada buvo medinis su šiaudiniu stogu. Spėjama, kad nedidelis mūrinis pastatas čia jau turėjo stovėti XVIII pabaigoje ar XIX a. pradži...