Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Daubarių piliakalnis I ir senovės gyvenvietė

Daubarių piliakalnis I ir senovės gyvenvietė

Mažeikių rajonas

Pirmasis (didesnis) piliakalnis yra Viešetės dešiniajame krante. Jo pietinis ir vakarinis šlaitai leidžiasi į upelį, pietinis apgriuvęs. Iš šiaurės piliakalnį juosia pelkė, iš rytų - dirbamas laukas. Piliakalnis yra apie 8 m. aukščio. Viršuje yra apie 50 m ilgio ir 25 m pločio ovali aikštelė.
Archeologinių tyrimų duomenimis žmonės pirmame piliakalnyje gyveno I tūkstantmečio prieš mūsų erą pabaigoje II tūkstantmečio pradžioje, o jo senovės gyvenvietėje – mūsų eros I tūkstantmečio pradžioje – mūsų eros II tūkstantmečio pradžioje. 1976 m. Istorijos instituto tyrinėjimų metu, piliakalnio rytinėje ir pietrytinėje papėdėje atrastas 0,2-1,5 m storio kultūrinis sluoksnis. Čia rasta neolito pabaigos titnaginių strėlių antgalių, skelčių, pastatų, krosnių liekanų, atvirų židinių ir kt. Manoma, kad čia buvo įsikūrusi Viešetės (Vesete) gyvenvietė, kuri minima 1253 m. Livonijos ordino ir Kuršo vyskupo žemių dalybų akte.