Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Tinkama vieta poilsiui, visais metų laikais, jei norime pabėgti nuo miesto šurmulio, skubaus gyvenimo tempo, rutinos. "Plaukiojančios salos" sodyba- vienkiemis, yra įsikūrusi gražioje vietoje, ant ežero kranto Zarasų raj. Čia Jūsų laukia gražūs apartamentai, pirtis, kubilas, valtis. Kviečiame ilsėtis, linksmintis, ir švęsti šventes pas mus! 
Daugiau apie "Plaukiojančias salas"

Sodyba "Žvejo sapnas" įsikūręs Anykščių rajone. Rubikių ir Dusyno ežerų sankirtoje.
Puikios sąlygos žvejams tiek žiemą, tiek vasarą. Salė talpinanti iki 60 žmonių, kita salė iki 25 žmonių. Įrengta šokių aikštelė. . .
Svečius priimame visais metų laikais.  

Daugiau apie sodybą

Miško apsuptyje Jūsų laukia trys patogiai įrengti namai. Visi jie yra skirtingų dydžių, pritaikyti tiek masinėms šventėms, tiek ramiam šeimų poilsiui.
Mes nuoširdžiai nusiteikę dovanoti Jums visą glėbį gerų emocijų ir nepamirštamų akimirkų.

Daugiau apie sodyba "Duburiai"

 

 

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Zalensų sodyboje įrengta erdvi ir jauki pobūvių salė, vienu metu talpinanti net iki 120 svečių. Unikalios interjero detalės, židinys, erdvi šokių aikštelė kiekvienai šventei suteiks išskirtinumo.

Daugiau apie "Zalensų" sodyba 

Nuomojama provanso stiliaus sodyba Vila "Pievų Menė" netoli Vilniaus, erdviame kraštovaizdyje su privačiu ežerėliu ir pirtimi ant jo kranto.

Daugiau apie vilą "Pievų menė"

Pirties ir sodybos nuoma

Sodybos nuoma Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje – ypač paklausi. Juk tai didžiausi mūsų šalies miestai, tad ir gyventojų aplink juos yra daugiausiai. Šių miestų apskrityse nuomojamas, ko gero, didžiausias sodybų kiekis. Ypač noriai žmonės renkasi tas, kuriose yra ir pirtis. Galimybė pabuvoti pirtyje ir pasilepinti jos teikiamais malonumais atrodo labai viliojanti. Pirtis, ko gero, pelnytai gali būti vadinama visuotiniu mūsų tautos pomėgiu. Juk kas galėtų atsisakyti pakaitinti kūnus ir būti meistriškai išvanotas beržine ar ąžuoline vanta. Daugeliui gali pasirodyti, kad nuomotis sodybą su pirtimi yra gana brangus malonumas, tačiau vertėtų atsižvelgti į keletą dalykų, kurie prisideda prie aukštokos nuomos kainos:

  • Įranga (Pirtis nėra vien dailus medinis namelis. Kad ja būtų galima naudotis, reikalinga speciali įranga. Svarbiausia, žinoma, tinkama krosnis. Kad pirtis gerai įkaistų ir ilgai išlaikytų šilumą, pastaroji turi būti kokybiška ir atsakingai įrengta.)
  • Inventorius (Sodybos šeimininkas turi pasirūpinti ne tik sodyboje esančiais baldais, indais, patalyne, tačiau ir pirtyje naudojamais daiktais. Kad seansas būtų saugus ir teiktų dar daugiau malonumo – būtina mūvėti kepurę, kuri apsaugos galvą nuo karščio. Taip pat pirtyje reikalinga vanta. Pirties specifiką išmanantis šeimininkas, jei turi tam sąlygas, gali ja pasirūpinti pats, tačiau juk ir tai kainuoja.)
  • Priežiūra (Kad sodybą būtų galima nuomoti, ji sulauktų lankytojų, būtina prižiūrėti ir ją pačią, ir aplinką. Žinoma, nupjauti žolę ar paruošti priėjimą prie vandens telkinio atrodo elementaru, tačiau yra ir kitų darbų. Ypatingai svarbu – efektyvi patalpų ventiliacija. Arčiau vandens, žemesnėse vietose įsikūrusios sodybos turi būti nuolat ventiliuojamos, ypač žiemos metu, antraip ten kaip mat ims kauptis drėgmė.)
  • Laikas ir kiti resursai (Ko gero didžiausia sodybos nuomos kainą sudaranti dalis – šeimininko skirtas laikas. Juk laikas – pinigai. Tad už kiekvieną ten praleistą minutę vedinant, pjaunant žolę, skalbiant, plaunant ar kitus darbus atliekant – norisi gauti atlygį.)
  •  

Vis dažniau ir dažniau šventės organizuojamos sodybose. Žinoma, pirmenybę žmonės paprastai teikia patalpoms, kurios yra šalia vandens telkinio. Tiek žiemą, tiek vasarą smagiau, kai šalia tyvuliuoja upelis ar pro langus matyti lygus it stiklas ežero paviršius. O žiemą, kai pastarasis pasidengia storu ledo sluoksniu, atsiranda dar daugiau pramogų, ypač aštresnių, ekstremalių pojūčių mėgėjams. Karštą vasaros dieną apskritai sunku įsivaizduoti poilsį be maudynių. Ypatingai mažiesiems poilsiautojams ši pramoga atrodo tiesiog būtina. Mūsų šalyje šiltasis metų laikas itin trumpas, tad vos pasitaikius progai pasidžiaugti vasariškais saulės spinduliais, visi suskumba bėgti iš namų, veržiasi į gamtą, mėgaujasi šiluma ir nuostabiais orais. Žinoma, juk namuose praleidžiame ir taip daug laiko, ypač rudenėjant, kai vakarai tamsūs ir ilgi. Todėl kiekvienas nori gryname ore praleisti kuo įmanoma daugiau laiko. Ko gero tai pagrindinė priežastis, kodėl sodybos nuoma Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose miestuose bei jų rajonuose yra tokia populiari paslauga. Čia žmonės renkasi bet kuriuo metų laiku, ypač, jei sodyboje yra pirtis ir miegamųjų vietų. Dažniausiai nebūna nė vienos sodybos, kurioje savaitgaliais nevyktų susibūrimai. O ir rasti laisvą vietą – ne taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Todėl rezervuoti sodybą iš anksto – visada geresnis sprendimas.