Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybos ir jų kainos

Sodybų pasirinkimas Vilniuje gana platus. Jos skiriasi ne tik vieta, kurioje yra, siūlomomis pramogomis bei vietų skaičiumi, tačiau ir kaina. Tai, ko gero, daugiausiai lemiantis faktorius. Ir viena iš priežasčių, kodėl renkantis sodybą verta naudotis mūsų puslapiu. Taip kur kas lengviau galite palyginti sodybos aplinką, jos būklę, teikiamas paslaugas, kainą ir išsirinkti optimalų variantą. Svarbu nepamiršti, kad per daug taupyti nėra gerai. Ne paslaptis, kad jei prekės ar paslaugos siūlomos kur kas žemesne kaina nei kitos panašios, paprastai jų kokybė būna žymiai prastesnė. Be abejo, permokėti taip pat nenori nė vienas, tad geriausia rinktis ne pigiausią, tačiau ir ne brangiausią variantą.

Sodybos Vilniuje nuoma – praktiškas ir smagus būdas atšvęsti gimimo dieną arba tiesiog atsipalaiduoti savaitgalį. Vos per keliasdešimt ar net mažiau kilometrų nuo Vilniaus nutolusios sodybos yra patogiai pasiekiamos. Didžioji kelio iki jų dalis paprastai būna asfaltuota. Be to, tai puiki galimybė pasigrožėti už miesto plytinčia žaluma, miškų masyvais. Juk niekada nesileisite į kelionę vien dėl to. Kita vertus, atstumas gana nedidelis, o tai reiškia, kad suma, kurią turėsite skirti nuvažiuoti iki sodybos, nebus gąsdinanti. Juk taupyti svarbu kiekvienam, nes kuo daugiau sutaupote, tuo daugiau lėšų galite skirti pramogoms ar kita malonia veikla užsiimti. Be abejonės, sodybos nuoma Vilniuje ar jo rajone tikrai ne visiems tinkantis variantas. Kiekvienas renkasi pagal gyvenamąją vietą ir tai, kur nuvykti patogiausia. Tačiau visai nesvarbu, kur Jūs gyvenate. Kad ir kuriame Lietuvos kampelyje būtumėte, mūsų puslapyje visada rasite patrauklių pasiūlymų arčiau namų.

Pirtys ir sodybos Vilniuje

Žinoma, renkantis sodybą, kurią būtų galima išsinuomoti numatytai šventei, dauguma atsižvelgia į tai, ar pastaroji yra su pirtimi. Paprastai pirtis laikoma pagrindine vakarėlio pramoga ir šiuo metu yra nepaprastai populiari. Pirtys ir sodybos Vilniuje nuomojamos visus metus (bent dauguma iš jų) todėl susibūrimai ten gali būti organizuojami bet kuriuo metų laiku. O tai tik prisideda prie jų populiarumo. Juk net šiltą vasaros vakarą smagu pabūti pirtyje, o iš karto po jos šokti į netoliese esantį ežerą ar upę. Panašiai ir žiemą. Nieko nėra geriau nei sėdėti šiltoje patalpoje, kai lauke spaudžia šaltukas. O juk yra mėgstančių ekstremalius pojūčius ir nevengiančių tiesiai iš jos griūti į sniegą. Gaila, kad šį malonumą vis dažniau atima šylančios žiemos, tačiau net ir tai nėra problema. Mat ir žiemą ne mažiau už sniego pusnis yra mėgiamas kubilas. Nors efektas skiriasi, nes jame esantis vanduo gana šiltas, tačiau tai taip pat gana ekstremalu, kai oro temperatūra kur kas žemesnė nei vandens.

Sodybos Vilniuje ir kultūrinis paveldas

Nenuostabu, kad pačios populiariausios tos sodybos Vilniuje, kurios yra greta vandens telkinio (tai gali būti ežeras, upė ar net dirbtinis tvenkinys). Tačiau svarbu atkreipti dėmesį ir į dar vieną dalyką – tai tame regione esančius kultūrinius objektus. Dauguma sodybų įsikūrusios už miesto, ne retai šalia jų galima aplankyti vienokius ar kitokius kultūrinius centrus, susipažinti su kultūriniu paveldu ar galbūt net dalyvauti ekskursijoje. Tokia edukacinė programa galėtų tapti puikia šventės pradžia ir būtų įdomi bei naudinga kiekvienam jos dalyviui, tiek jaunesniam, tiek vyresniam. Pasisemkite ne tik energijos, bet ir žinių.