Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Kaimo turizmas visoje Lietuvoje

Mūsų tikslas – suvienyti kuo daugiau kaimo turizmu užsiimančių žmonių. Juk ir klientui daug paprasčiau išsirinkti, ko nori ir atrasti tai, kas geriausiai atitinka jo lūkesčius, kai visi pasiūlymai pateikti vienoje vietoje. Todėl mūsų svetainėje galite rasti informaciją apie:

 • Vilniaus,
 • Kauno,
 • Klaipėdos,
 • Šiaulių,
 • Alytaus ir daugelio kitų rajonų kaimo turizmo sodybas.

Perskaityti jų teikiamų paslaugų ir pačių sodybų aprašymus, pasidomėti atsiliepimais, rasti reikiamus kontaktus ir orientacines vienos valandos ar vienos paros nuomos kainas. Taip pat sužinoti apie jose galiojančias taisykles ir reikalavimus. Kaimo turizmas yra populiari pramoga visoje Lietuvoje, todėl jų pasiūla ir įvairovė tiesiog stulbina. Mes padėsime išsirinkti geriausią variantą, nes mūsų svetainėje pateikti tik patikimi ir saugūs pasiūlymai, be to, galite rinktis sodybas pagal kategorijas, kokios rūšies poilsiui teikiate pirmenybę. Taip pat pateikiame rekomenduojamų sodybų sąrašą, kuriame galite rasti specialius pasiūlymus ar įvairias akcijas teikiančių sodybų pavadinimus.

 

Miestų ribos nuolat plečiasi, auga darbo rinka, statomi nauji gyvenamųjų namų kvartalai, todėl didžioji dalis gyventojų apsistoja čia. Žinoma, viskas kur kas patogiau, kai gyveni mieste. Didesnė prekių įvairovė ir jos lengviau pasiekiamos, labiau išvystytas susisiekimas viešuoju transportu, daugiau darbo vietų, o ką jau kalbėti apie pramogas ir švietimo įstaigas. Aukštesnė gyvenimo kokybė yra viena pagrindinių priežasčių žmones viliojančių į miestą. Tačiau be visų gyvenimo čia privalumų, žinoma, mieste apstu ir trūkumų. O kaip gali būti kitaip, juk gausybė transporto priemonių kasdien teršia orą, kuriuo kvėpuojame, milžiniški reklaminiai stendai, masyvūs ekranai, kurie skleidžia ryškią šviesą net ir naktį, trikdo poilsį. Nuolat vykstantys renginiai, intensyvus eismas ir visą parą nesiliaujanti prekyba kelia varginantį šurmulį. Todėl visiškai nenuostabu, kad žmonės vis dažniau ieško būdų bent trumpam ištrūkti iš didžiųjų Lietuvos miestų, pabėgti nuo nesibaigiančio triukšmo. Be abejonės, puiku, jei galite pasislėpti nuosavame name užmiestyje arba ramioje gyvenvietėje, tačiau ką daryti, jei tokios galimybės neturite, o miesto šurmulys tapo nepakenčiamas? Ar ramus poilsis ir liks tik neįgyvendinama svajonė? Net neturėkite tokių minčių. Galime Jums pasiūlyti puikią išeitį. Kaimo turizmas – tai proga kiekvienam ramiai pailsėti.

 

Kaimo turizmas pagal kiekvieno poreikius

Mūsų svetainėje pateikiama gausybė įvairių pasiūlymų. Peržiūrėti juos visus, žinoma, užima šiek tiek laiko. Na, bet jei nesate tikri, ko ieškote, tai tik į naudą. Tačiau, jei tiksliai žinote, ko ieškote, galite labai patogiai pasinaudoti susiaurinta paieška ir kaimo turizmo sodybas rinktis pagal kategorijas. Pavyzdžiui, tarp mūsų teikiamų pasiūlymų galite rasti sodybas, skirtas:

 • Ramiai pailsėti su šeima ar vieniems.
 • Aktyviai praleisti laiką ir išmėginti įvairias pramogas.
 • Susipažinti su etnografija ir kultūros paveldu.
 • Įvairias konferencijas organizuoti.
 • Gimimo dieną, krikštynas, vestuves ar kitas šventes atšvęsti.
 • Stovyklauti.
 • Paragauti patiekalų iš kultūrinio paveldo skrynios ir kt.

Kaimo turizmas yra universalus būdas atsipūsti ir ištrūkti iš miesto, nes kiekvienas norintis gali atrasti jam įdomios veiklos ir smagiausią būdą turimą laisvalaikį praleisti. Pasirinkę sodybą pagal ten siūlomus užsiėmimus ir teikiamas paslaugas galėsite būti užtikrinti, kad savaitgalis ar net visos atostogos bus tokios, kokių norite, o smagios šventės akimirkos dar ilgai džiugins jas prisiminus. Palikite rūpesčius mieste ir džiaukitės neribota laisve kaimo turizmo sodybose visoje Lietuvoje.