Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Itin didelės sodybos nuoma

Paslaugų teikėjai visomis išgalėmis stengiasi prisitaikyti prie kintančios rinkos. Jau tapo įprasta sodybose ne tik ramiai praleisti laisvalaikį ar atšvęsti gimtadienį artimiausių draugų būryje, bet taip pat ir organizuoti dideles šventes, pavyzdžiui, vestuves ar jubiliejus. Tad didelės sodybos nuoma Vilniuje, kaip ir kituose regionuose, tampa ypač paklausi. Žinoma, juk kiekvienas nori, kad jo svečiai laiką praleistų maloniai ir patogiai.

Kaimo turizmo mastai nuolat auga. Žmonių, kurie domisi šia paslauga gretos vis plečiasi ir plečiasi. Tai tampa mūsų šalies vizitine kortele. Dėl išvystyto kaimo turizmo į Lietuvą kasmet atvyksta vis daugiau turistų, norinčių susipažinti su lietuviška gamta ir patys pajusti jos teikiamus malonumus. Žinoma, tuo ypač džiaugiasi nuomojamų sodybų šeimininkai, juk jiems tai reiškia ne tik didesnį pelną, tačiau ir populiarumą. Stengdamiesi kaip įmanoma labiau išnaudoti šiltuoju metų laiku į šalį plūstančių svečių ir vietinių gyventojų susidomėjimą sodybų nuoma, jie pastarąsias nuolat renovuoja, restauruoja, aprūpina įvairiomis dekoracijomis, puoselėja aplinką, nepriekaištingai sutvarko sodybų vidų, pasirūpina nauju inventoriumi, vis įdomesnėmis ir įdomesnėmis pramogomis. Kai pasirinkimo variantų tokia gausybė, o teikiamos paslaugos ir jų kaina skiriasi nežymiai – vienu svarbiausių kriterijų tampa tai, kaip sodyba atrodo. Tiek jos interjero, tiek eksterjero subtilybės. Sodybos nuoma Vilniuje yra, ko gero, paklausiausia kaimo turizmo sferos paslaugų. Juk čia ne tik gyvena daugiausiai Lietuvos žmonių, tačiau ir dauguma šalies svečių pirmiausiai keliauja į Vilnių. Sostinė kasmet pritraukia vis daugiau ir daugiau turistų iš viso pasaulio, kurie visada atviri naujovėms ir netradicinėms, dar neišbandytoms pramogoms.

Lankytinos vietos ir sodybos nuoma Vilniuje

Be abejonės, kiekvieną atvykusį į Vilnių, ypač jei tai pirmasis vizitas, pirmiausia vilioja miesto centras ir senoji jo dalis. Tačiau kaip nepasiklysti tarp gausybės lankytinų Vilniaus miesto objektų? Kad Jūsų viešnagė sostinėje būtų kuo įsimintinesnė ir įspūdingesnė, siūlome pasinaudoti puslapyje pateiktu lankytinų vietų Vilniuje sąrašu. Čia teikiami tokie pasiūlymai, kaip:

  • Vilniaus arkikatedra bazilika (Jau tapusi vienu iš visos Lietuvos istorinių simbolių ir nuolat sulaukianti gausių lankytojų srautų.)
  • Aušros Vartai (Buvusios gynybinės Vilniaus miesto sienos dalis. Pastaruoju metu ypač lankoma tikinčiųjų, mat sakoma, kad čia pasimeldus įvyksta stebuklai.)
  • Vilniaus Rotušė (Vienas iš pagrindinių sostinės akcentų. Vilniaus Rotušės patalpose dažnai vyksta įvairūs labdaros vakarai, aukštuomenės pokyliai, parodos ir kiti renginiai.)
  • Gedimino pilis (Virš paties miesto centro iškilusi pilis, kuri turistų itin mėgstama dėl nuo kalvos, ant kurios ji stovi, atsiveriančių vaizdų. Tai viena iš įvairiomis legendomis ir pasakojimais apipintų kunigaikščio Gedimino buveinių.)
  • Valdovų rūmai (Visai neseniai duris atvėrę, greta arkikatedros įsikūrę Valdovų rūmai, stebina prabanga ir autentiškumu. Nors idėja juos atstatyti buvo sutikta labai prieštaringai, tačiau šiuo metu Valdovų rūmai sulaukia tūkstančių lankytojų.)
  • Vilniaus televizijos bokštas (Vienas iš daugiausiai dėmesio sulaukiančių sostinės objektų. Daugiau nei 300 metrų aukščio statinys vilioja ne tik glaudžiu ryšiu su istorija ir kovomis dėl nepriklausomybės, tačiau ir galimybe papietauti jo viršuje įsikūrusiame restorane.)

Ir tai tik mažytė dalis to, kas Jūsų laukia Vilniuje. Na, o po smagios ekskursijos Vilniaus Senamiesčio gatvėmis nėra nieko geriau, nei ramiai atsipūsti užmiestyje. Sodybos nuoma Vilniuje tam puikiai tiks. Susipažinę su miesto grožybėmis tikrai nenusivilsite ir ištrūkę pamatyti už jo ribų plytinčios žalumos.