Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Nuoma bet kuriame Lietuvos mieste

Mūsų puslapyje rasite visą reikalingą informaciją apie sodybų nuomą visoje Lietuvos teritorijoje. Pateikiame rekomenduojamų sodybų sąrašą, kad išsirinkti būtų kuo lengviau. Taip pat išsamius jų aprašymus, kad rastumėte kuo daugiau naudingos informacijos. Mes – už patogų Jūsų poilsį.
Norite išsinuomoti sodybą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Į ką derėtų atsižvelgti, kad nenusiviltumėte atvykę? Į ką reikėtų kreipti dėmesį renkantis sodybą? Ko klausti, bendraujant su sodybos šeimininku, kad gauta paslauga atitiktų Jūsų lūkesčius? Žinoma, atsakyti sunku. Kiekvienas vykstantis į sodybą turi vis kitokių poreikių ir pomėgių, tad pirmiausia ir pačią sodybą renkasi pagal skirtingus kriterijus. Tačiau yra keletas bendrų dalykų, kuriuos apgalvoti turėtų kiekvienas. Be abejo, sodybos nuoma tai nėra jos įsigijimas ir čia neužsibūsite tokį ilgą laiką, tačiau net ir viena nakvynė turi būti maloni. Visko per daug sureikšminti taip pat nereikia, nes jei būsite per daug išrankūs, tinkamo varianto galite taip ir nerasti (juk pačiu blogiausiu atveju galėsite nepatinkančioje sodyboje nepasilikti) tačiau vis dėlto rinktis sodybą reikėtų atsakingai. Taigi, kad ir kokiu tikslu ketinate išsinuomoti sodybą (ar tiesiog ramiai praleisti savaitgalį su šeima, ar organizuojate smagią šventę, kurioje bus daugiau svečių) yra dalykų, kurių nevalia pamiršti.

Sodybos nuoma – ką apie ją reikia žinoti?

Taigi, yra keletas dalykų, kuriems turėtumėte skirti daugiau dėmesio. Kad sodybos nuoma nesukeltų nenumatytų rūpesčių, turėtumėte atkreipti dėmesį į:

  • Privažiavimą (Be abejonės, į užmiestį keliausite automobiliu ir gal net ne vienu, todėl sąlygos ją pasiekti yra labai svarbu. Ypač šaltuoju metų laiku, ankstyvą pavasarį ir vėlyvą rudenį, kuomet yra daug drėgmės ir dauguma neasfaltuotų ar miško keliukų būna sunkiai, o kartais net ir visai nepravažiuojami.)
  • Vietą automobilius statyti ( Tai taip pat labai aktualu, jei, kaip jau minėta, keliaujate ne viena transporto priemone. Juk visi norėtų jas palikti kuo arčiau sodybos, o tikrai ne atokioje aikštelėje ar pamiškėje. Ir, žinoma, geriausia būtų, kad vieta automobilius statyti būtų apšviesta, juk taip kur kas saugiau.)
  • Apšvietimą (Visa sodybos teritorija turėtų būti apšviesta. Taip Jūsų ne tik nevaržys paros laikas (juk temstant be šviesos sėdėti kieme tikrai nejauku) tačiau ir bus užtikrintas maksimalus saugumas. Turėsite galimybę pamatyti vos tik kas užsuktų į sodybos kiemą. Apšvietimas ypač svarbus, jei nuomojama sodyba yra su pirtimi, o pastaroji kitame pastate. Eiti iš pirties į sodybą tamsoje skendinčiu kiemu gali būti pavojinga sveikatai.)
  • Privatumas (Ko gero vienas svarbiausių kriterijų ir vienas pirmųjų klausimų, kuriuos reikėtų užduoti šeimininkui. Ar yra svečių privatumą garantuojančių priemonių? Ar teritorija aptverta? Kaip toli nuo nuomojamos sodybos yra kiti statiniai? Juk poilsis būtų išties prastas, jei Jus nuolat varžytų smalsūs kaimynų ar kitos sodybos svečių žvilgsniai. O jei dar ir statiniai arti kelio, kuriuo zuja ir zuja automobiliai bei kitos transporto priemonės. Tuomet nei privatumo, nei ramaus poilsio galite nesitikėti.)
  • Patogumai (Žinoma, sodybų, kuriose jų nebūtų – vienetai. Tačiau labai svarbu neprarasti budrumo. Būtiniausi patogumai gali atrodyti toks elementarus dalykas, kad galite net neatkreipti dėmesio į tai, kad sodyboje jų nėra arba yra kitame pastate ar net lauke. Toks diskomfortas tikrai nepagerintų Jūsų išvykos kokybės.)