Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Geidžių akmuo

Geidžių akmuo

Mažeikių rajonas

Šis mitologinis akmuo - respublikinės reikšmės geologijos paminklas – pats didžiausias riedulys Mažeikių rajone. Jis guli prie Geidžių -Tirkšlių kelio, Geidžių kaime, apie 150 m į šiaurės vakarus nuo naujųjų Geidžių kapinių. Valstybės saugomas nuo 1964 m. Už 170 m į šiaurės rytus nuo akmens - iš naujo išaiškintas Geidžių kapinynas.
Geidžių akmuo vadinamas Trobele, Pirtele. Riedulys yra pailgos netaisyklingos formos, pagal skalumo plokštumas susiskaidęs, plyšiuotas ir atrodo tartum glaudžiai sudėliotas iš kelių akmeninių luitų. Jo ilgis – 6 m, plotis – 3,6 m, aukštis – 2,5 m, didžiausia horizontali apimtis – 15,25 m. Iš vakarų pusės akmuo panašus į namelį su "prieangiu" šiaurės dalyje. Tą dalį žmonės nuskėlė 1948 m., norėdami suskaldyti visą akmenį.