Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų Kaune dydis

Pasirinktos sodybos Kaune, kaip ir bet kuriame kitame mieste, dydis priklauso nuo Jūsų svečių kiekio. Mūsų svetainėje paprastai pateikta tiksli informacija, kiek svečių talpina viena ar kita sodyba. Be to, pateikti duomenys ne tik kiek jų tilptų apskritai, tačiau nurodytas ir miegamųjų vietų skaičius. Tai išties patogu, nes Jums nereikia skambinti sodybos šeimininkui ir papildomai domėtis šia informacija. Nuomotis sodybą Kaune ar kitame Lietuvos mieste per mūsų svetainę daug paprasčiau ir greičiau.

Kaunas – didelis miestas, garsėjantis nepaprastai gražiais vaizdais aplink jį. Miestą juosiantis upių tėvas Nemunas suteikia kraštovaizdžiui tik dar daugiau gyvybės ir išskirtinumo. Pagal dydį Kaunas yra antras miestas po sostinės Vilniaus, todėl gyventojų skaičius čia taip pat ne mažas. Nors Kaune yra gana daug lankytinų vietų, kurias pamėgę tiek vietiniai gyventojai, tiek miestą lankantys turistai ar kiti Kauno svečiai, tačiau ištrūkti iš miesto ir atsipalaiduoti natūralios gamtos prieglobstyje, ko gero, neatsisakytų nė vienas. Sodybos Kaune yra ganėtinai populiari vieta tiek pailsėti, tiek įvairias šventes ar kitokius renginius organizuoti. Juk čia puikiausiai galima atšvęsti, pavyzdžiui, vestuves. Ypač kai nereikia niekuo rūpintis (yra sodybų, kurios ne tik teikia nuomos paslaugas, tačiau ir pasirūpina maistu bei aptarnavimu). O pabėgti nuo miesto triukšmo, pakeisti aplinką, pasigrožėti gamtos vaizdais yra dar smagiau, nei pro kavinių langus žvalgytis į nuolat zujantį miestą. Juk tik atitrūkę nuo įprasto gyvenimo ritmo, palikę rūpesčius mieste ir pabėgę nuo rutinos, pajusite tikrą šventę. Antraip tai nebūtų taip populiaru. O klientų, kurie domisi kaimo turizmo sodybomis Kaune kiekis tik įrodo, kad ši paslauga yra labai paklausi tarp įvairaus amžiaus žmonių.

Kaimo turizmo sodybos Kaune

Žinoma, galite rinktis vietą ne tik smagiai atšvęsti vestuves ar kitą šventę, tačiau ir tiesiog atsipalaiduoti, maloniai praleisti laisvą laiką su šeima ar geriausiais draugais. Sodybos Kaune gali tapti puikiausia vieta atostogauti. Tarp gausybės variantų tikrai atrasite tą, kuris Jums labiausiai patiks. Viskas priklauso nuo Jūsų pomėgių. Galbūt esate aistringas žvejys, tuomet, žinoma, dairysitės sodybos, kurioje būtų galima žvejoti. Galbūt pirmenybę teikiate aktyvioms pramogoms, galbūt Jus domina lauko tenisas, trasos dviračiais pasivažinėti ar privati valtelė romantiškai paplaukioti vakarais. O gal neįsivaizduojate nei šventės, nei poilsio be pirties malonumų? Jums suteikta visiška laisvė rinktis. Tarp pateiktų pasiūlymų gausu įvairiausių variantų ir įvairiausias paslaugas siūlančių sodybų. Tik skirkite minutėlę peržiūrėti ir, be abejonės, atrasite variantą, kuris patenkins Jūsų lūkesčius.

Sodybos Kaune ir Kauno rajone

Be abejo, sodybos Kaune, tai yra pačiame mieste, nėra jokia naujiena. Net ir neišvykus iš laikinosios sostinės galima rasti tinkamų variantų susibūrimams, ypač, kai pakraščiu teka didinga ir srauni upė, prie kurios poilsiautojai renkasi nuolat. Tačiau, jei vis dėlto norite pakeisti aplinką ir išmėginti Kauno rajone esančias sodybas arba tiesiog nenorite važiuoti iš miesto į miestą, kad paminėtumėte kokią sukaktį, siūlome rinktis Kauno rajone įsikūrusias sodybas. Tai modernios, naujos arba renovuotos sodybos, kuriose taip pat galite rasti visus patogumus, pajusti natūralios gamtos ir prabangos dermę. Visa informacija apie sodybas Kaune ir Kauno rajone pateikiama mūsų svetainėje. Taigi, teisiog peržiūrėkite pateiktus pasiūlymus, išsirinkite Jums patraukliausią sodybą Kaune ar Kauno rajone ir ruoškitės smagiai praleisti laiką.