Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Pievėnų kaimo bažnyčia ir varpinė

Pievėnų kaimo bažnyčia ir varpinė

Mažeikių rajonas

Stovi Mažeikių rajone, Tirkšlių seniūnijos Pievėnų kaime, į rytus nuo kelių Seda – Viekšniai ir Tirkšliai - Telšiai sankryžos.
Bažnyčia - tipiška, nedidelė, medinė kaimo bažnytėlė pastatyta 1788 metais Tirkšlių seniūno F.Važiskio iniciatyva. Savo forma primena tradicinį gyvenamąjį namą, stačiakampio plano, su bokšteliu. Įrengti 3 altoriai. Prie bažnyčios yra dviaukštė varpinė: apatinė dalis sumūryta iš akmenų, viršutinė apkalta stačiomis lentomis, kapinėse - kryžius su koplytėle ir Šv. Roko skulptūra (XIX a., 1954 m. atnaujinta). Šventoriaus tvora pastatyta iš akmenų mūro. 1819 metais pristatytas šiandieninis bobinčius. Bažnyčios dešinėje pusėje buvo viena zakristija, 1828 metais pristatyta tokia pati kairioji zakristija.
Bažnyčios interjeras įvairiaspalviai dekoruotas. Išskirtinis bažnyčios didysis altorius. Jis sukurtas XVIII, o gal dar XVII a. ir perkeltas iš Tirkšlių bažnyčios. Altorius labai retos triumfo arkos formos, medinis, ažūrinis - baroko tautodailės šedevras.