Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Lankytinos vietos: Kupiškio rajonas

Kupiškio rajonas

Muziejaus rinkinys
Rinkinį sudaro raštijos, fotografijos, dailės, buities, gamtos eksponatai.
A. Petrauskas visą savo gyvenimą paskyrė etnografijos, istorijos eksponatams rinkti.
Pirmiesiems lankytojams A. Petrauskas savo klėties duris atvėrė 1969 metais. Tuomet savarankiškai parengtoje ekspozicijoje buvo etnografijos eksponatai, archeologijos radiniai. Pamatę didelį jo entuzi...

Viktariškių km., LT-40426, Kupiškio raj.

Eksponuojami tapybos kūriniai. Vienoje iš klėčių įrengta ekspozicija, kuri supažindina su V. Šleivytės gyvenimu ir kūryba Kaune. Buvusioje tėvų pirkioje atkurta šiam kraštui būdinga kaimo amatininko buities ekspozicija.
Dailininkė Veronika Šleivytė gimė 1906 m. gruodžio 6 dieną Kupiškio rajone, Antašavos miestelyje, daugiavaikio kalvio šeimo...

Neogotikinė Kristaus Žengimo į dangų bažnyčia statyta 1900 – 1914 metais pagal Rygos profesoriaus K. Rončevskio projektą. Vieną iš trijų, ąžuolinį altorių puošia A. Przeslanskio tapytas paveikslas “Kristaus žengimas į dangų”.Bažnyčioje yra vyskupo Kazimiero Paltaroko bareljefas, sukurtas garsaus XX amžiaus pradžios menininko Petro Rimšos.

Kupiškio etnografijos muziejus nuo 1984 m. balandžio 29 d. veikia sename (statytame 1823 m.) restauruotame didikų Čartoriskių įsteigtos mokyklos akmens mūro pastate.
1937 m. Kupiškio žemės ūkio kooperatyvo valdyba ėmėsi iniciatyvos rinkti eksponatus ir įsteigti muziejų. Tačiau jo sukūrimui tuo metu dar nebuvo sąlygų.
1941 m. spalio 24 d. sudaryta organizacinė komisija pradėjo rūpint...

Kupiškio rajonas

sausio 1 d. jis atsiskyrė nuo Šiaulių „Aušros“ muziejaus ir tapo savarankiška įstaiga.
Istoriniuose šaltiniuose minimas nuo 1665 m. rūmai statyti H. Venclovavičiaus. Lietuvoje neįprasto T raidės plano rūmų architektūrai būdinga klasicizmo ir manierizmo detalės. Puošniausia dvaro dalis – pagrindinis įėjimas, vedantis į vienaaukštį korpusą.taip pat išsiskiria du dolomitiniai bokštai: vienam...

Dominikonus Palėvenėje fundavo Ukmergės apskrities teisėjas Laurynas Mykolas Odlianskis-Počobutas ir jo žmona Marijona iš Siesickių giminės. 1676 m. pradėta statyti mūrinė bažnyčia. Iš pradžių ji buvo nedidelė, stačiakampė vienanavė, su trisiene apside. Pagrindiniame fasade dominavo pereinamas bokštas su kupoliniu šalmu. Ilgainiui abipus navos buvo primūrijamos vienodo su ja aukščio trys koplyč...