Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dailininkės Veronikos Šleivytės paveikslų galerija

Dailininkės Veronikos Šleivytės paveikslų galerija

Kupiškio rajonas

Viktariškių km., LT-40426, Kupiškio raj.

Eksponuojami tapybos kūriniai. Vienoje iš klėčių įrengta ekspozicija, kuri supažindina su V. Šleivytės gyvenimu ir kūryba Kaune. Buvusioje tėvų pirkioje atkurta šiam kraštui būdinga kaimo amatininko buities ekspozicija.
Dailininkė Veronika Šleivytė gimė 1906 m. gruodžio 6 dieną Kupiškio rajone, Antašavos miestelyje, daugiavaikio kalvio šeimoje. Didžiulei Šleivių šeimai gyvenimas buvo nelengvas. Kai Veronikai suėjo ketveri metai, tėvas Jonas Šleivys trobą perkėlė iš miestelio į Viktariškių kaimą (vienas seniausių Kupiškio rajono gatvinis kaimas).
V. Šleivytė, nors ir gyvendama vargingai, baigė pradžios mokyklą, o vėliau 1934 metais ir Kauno aukštesniąją meno mokyklą, kur įsigijo grafikės specialybę. Tačiau mieliau ji kūrė tapybos darbus.
Gausus kūrybinis dailininkės palikimas yra išsibarstęs po visą Lietuvą, bet daugiausia jos darbų – galerijoje Viktariškių kaime. Tikslios statistikos apie V. Šleivytės sukurtus meno kūrinius nėra, tačiau manoma, jog nutapyta, nupiešta apie 2 tūkst. darbų, surengta per 90 grupinių bei personalinių parodų visoje Lietuvoje.
Savo tėvų sodybą V. Šleivytė padovanojo buvusiam Antašavos kolūkiui su sąlyga, kad jame būtų įkurta jos kūrinių galerija. Galerija atidaryta 1985 m. rugsėjo 2 d.