Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Specialūs sodybų pasiūlymai

Ar jau suplanavote vasaros atostogas ir renginius? Turime laisvų savaitgalių pavasario ir vasaros sezonui. Pasirūpinkite vasaros atostogomis ir renginiais iš anksto!

Plačiau

Nuomojame sodybą vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams ir kitoms šventėms. Organizuojame maitinimą. Teikiame renginio organizavimo paslaugą.

Plačiau

Krikštas — tai viso krikščioniškojo gyvenimo pagrindas, gyvenimo su Jėzumi Kristumi pradžia. Bažnyčioje suteikiant krikšto sakramentą kūdikis tampa krikščionių bendruomenės nariu, tuo tarpu apeigos atliekamos parengiant kūdikį krikštui, išleidžiant kartu su krikštatėviais į bažnyčią ir sutinkant po jos yra svarbi liaudies tradicijų dalis, kuria kūdikis įvedamas į šeimą, kaimynų bei...

Plačiau

VYŠNIŲ DVARAS - JŪSŲ RENGINIAMS, SEMINARAMS, KONFERENCIJOMS AR TIESIOG RAMIAM POILSIUI !

Plačiau

Sodyba išskirtiniame gamtos kampelyje, ant ežero kranto, Gražutės regioniniame parke. Sodyba įsikūrusi prie dviejų susijungiusių ežerų, miško. Atokiai nuo pagrindinių kelių, šalia nėra kitų gyventojų. Čia rasite gamtos ramybę, patogiai įrengtus 2 namus, tikrą lietuvišką pirtį, valtis, žvejybą, vaikų žaidimo aikštelę, supynes. Sodybos kieme galima žaisti krepšinį, tinklinį,...

Plačiau

Rezervavus "VIP forest dreams villa" namuką poroms, pirtelė dvejiems žmonėms nemokamai.

Plačiau

Norintiems išsinuomoti rusišką pirtį ir kubilą su SPA-DOVANA KVAPŲ IR DRUSKŲ TERAPIJA

Plačiau

Šventėms ir renginiams nuo pirmadienio iki ketvirtadienio - 20 proc. nuolaida!

Plačiau

NAUJAMETINĘ NAKTĮ SUTIKITE MŪSŲ SODYBOJE ANT EŽERO KRANTO, VOS 9 KM NUO DRUSKININKŲ, ŠALIA GRŪTO PARKO MUZIEJUS, SLIDINĖJIMO TRĄSOS, DRUSKININKŲ VANDENS PARKAS. VILIOJANTIS PASIŪLYMAS, KURIAM SUNKU ATSISPIRTI !!!!

Plačiau