Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Specialūs sodybų pasiūlymai

MEMELIO DVARAS – tai puiki kaimo turizmo sodyba ant vaizdingo Minijos upės vingio su gražiu pušynu. Tai puikiausia vieta jūsų: Vestuvėms Krikštynoms Jubiliejams Gimtadieniams Įmonių renginiams Konferencijoms Seminarams Sporto šventėms ir stovykloms Vaikų poilsio stovykloms Ramiam poilsiui su šeima Pirties, saunos malonumams Baseino mėgėjams Ir kt. Sodyba randasi Liaunų...

Plačiau

Jūsų laukia nuostabi Aukštaitijos nacionalinio parko gamta, švarūs ežerai ir svetingas šeimininkas.

Plačiau

Sodyba nutolus nuo Kauno 13km Kaunas-Šakiai kryptimi.Sodyboje rengiami įvairūs susitikimai,vakarėliai,įv.šventės.Maistas visuomet ruošiamas vietoje.

Plačiau

Išskirtinė sodyba Jūsų šventėms ir poilsiui!

Plačiau

Sodyba ieškantiems ramaus poilsio.Privačios erdvės,atskiri liepteliai,valtys.Terasa su vaizdu į ežerą.Yra pirtis.

Plačiau

Krikštas — tai viso krikščioniškojo gyvenimo pagrindas, gyvenimo su Jėzumi Kristumi pradžia. Bažnyčioje suteikiant krikšto sakramentą kūdikis tampa krikščionių bendruomenės nariu, tuo tarpu apeigos atliekamos parengiant kūdikį krikštui, išleidžiant kartu su krikštatėviais į bažnyčią ir sutinkant po jos yra svarbi liaudies tradicijų dalis, kuria kūdikis įvedamas į šeimą, kaimynų bei...

Plačiau

NAUJAMETINĘ NAKTĮ SUTIKITE MŪSŲ SODYBOJE ANT EŽERO KRANTO, VOS 9 KM NUO DRUSKININKŲ, ŠALIA GRŪTO PARKO MUZIEJUS, SLIDINĖJIMO TRĄSOS, DRUSKININKŲ VANDENS PARKAS. VILIOJANTIS PASIŪLYMAS, KURIAM SUNKU ATSISPIRTI !!!!

Plačiau

Rezervavus "VIP forest dreams villa" namuką poroms, pirtelė dvejiems žmonėms nemokamai.

Plačiau

Užsisakantiems vestuvinį pokylį 2016 metams jauniesiems dovanojame VIP apartamentus bei vėlyvą išsiregistravimą.

Plačiau