Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Kavinė - sodyba "Viliošiai"
Viliošių km. 14 Akmenės rajonas, Akmenės rajonas
Vidutinis reitingas: 2.9 (49)
Kavinė - sodyba "Viliošiai
Nuotraukos
Vietos
Miegamų vietų: 54
Vietų be nakvynės: 350
Kainos

Kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina Lt
Sodybos kaina 0.00 Lt
Kaina vienam asmeniui 10.00 Lt
Namelio kaina Nuo 12 Eur/žmogui Lt

Nuolaidos sodyboje

Sodyboje taikomos šios nuolaidos Nuolaida %
Vaikams iki 8 metų Klausti šeimininkų
Pensininkams Klausti šeimininkų
Neįgaliesiems Klausti šeimininkų
Nuolatiniams poilsiautojiems Klausti šeimininkų
Poilsiaujantiems daugiau nei dvi dienas 10%
Poilsiaujantiems darbo dienomis Klausti šeimininkų
Asmeniui:
10,00 - 25,00 €
Sodybos kaina:
0,00 - 0,00 €
Kontaktai
Telefonas: +37068317339
Šeimininkas/ai: IĮ MVK3
Šeimininkas/ai kalba: LT RU EN Susisiekti su šeimininku

Paslaugos

Maitinimo paslaugos
Sodyboje gaminamas maistas
Sąlygos šventėms
Salė šventėms (NEMOKAMAI siūlome ne tik jaukiai įrengtas sales, bet ir lauko pavėsines: 1)Pokylių salė – iki 150 žmonių (sėdimų vietų – 120 žmonių, ruošiant furšetus – 150 žmonių); 2)„Troba“ – senovinių rąstų namelis, talpina nuo 10 iki 30 žmonių; 3)I aukšto pagrindinė salė – iki 60 žmonių; 4)II aukšto pagrindinė salė – iki 55 žmonių; 5) Penkios pavėsinės, dvi iš jų talpina iki 20 žmonių, likusios trys apie 12-16 žmonių.)
Sąlygos seminarams
Salė tinkama konferencijoms ir seminarams Projektorius. Ekranas.
Muzikos aparatūra
Muzikos aparatūra MP3 grotuvas. Radijo grotuvas. Muzikinis centras (CD, MP3).
Vaizdo aparatūra
Vaizdo aparatūra TV.
Židinys
Židinys Vidaus židinys. Lauko židinys.
Tualetas
Tualetas Tualetas viduje. Tualetas lauke. Tualetas lauke (su nuleidžiamu vandeniu).
Dušas
Dušas Privatūs vonios kambariai (prie kiekvieno numerio).
Pritaikyta vaikams
Pritaikyta vaikams Vaikų žaidimo aikštelė
Draudžiama rūkyti
Draudžiama rūkyti
Leidžiami gyvūnai
Leidžiama atvykti su gyvūnais
Kitos paslaugos
Kita Šildomos grindys. Virtuvės inventorius. Laužavietė. Malkos. Šašlykinė, iešmai. Pavėsinė. Terasa. Vieta automobiliams statyti.

Pramogos

Ekstremalios pramogos
Ekstremalios pramogos Apžvalginiai skrydžiai.
Pirtis
Pirtis Kubilas.
Sporto pramogos
Sporto pramogos Krepšinio aikštelė. Tinklinio aikštelė.
Vandens pramogos
Vandens pramogos Baidarės. Žvejyba.
Kitos pramogos
Kitos pramogos Jodinėjimas žirgais.

Sodybos aprašymas

Kavinė- sodyba ,,Viliošiai‘‘ įsikūrusi Akmenės rajone, Viliošių kaime. Kaimiško stiliaus pastatas, apsuptas įstabaus grožio gamtos, padės Jums atsiriboti nuo kasdienio skubėjimo, bei rutinos. Jaukios medinės pavėsinės, kriokliai, tvenkinys su beždžionių tiltu, bei apžvalgos bokštas sudomins vyresniuosius, o vaikų žaidimų aikštelės, su tarzano lynu lauke ir jaukia erdve viduje, bei įspūdingo dydžio batutas, tikrai patrauks mažųjų mūsų lankytojų dėmesį.

Platus ir nuolat atsinaujinantis Dienos pietų ir Pagrindinis meniu, Jums pasiūlys visko nuo užkandžių iki desertų, bei rasite ką užsisakyti, net jei esate vegetaras ar veganas.

,,Viliošiai‘‘ – ideali vieta ne tik trumpam apsilankymui, bet ir švęsti įsimintiniausias Jūsų gyvenimo šventes. Įvairaus dydžio ir stiliaus salės, bei jaukūs nakvynės kambariai ir nameliai, o ką jau kalbėti apie atgaivą, lauke įrengtame kubile – burbulinėje vonioje, kuria vienu metu gali mėgautis net 12 žmonių.

Iš toliau atvykusiems, siūlome pas mus apsistoti per naktį, jaukiai įrengtuose nameliuose, arba kambariuose. Apgyvendiname ir darbuotojų grupes, taikome nuolaidas gyvenantiems daugiau nei vieną parą.

Su malonumu Jūsų laukiame kasdiena, o savaitgaliais ir su gyvos muzikos vakarais. Jūsų pageidavimu, mes atvykstame ir maistą, bei visą būtiną inventorių, patiekiame ir Jūsų pasirinktoje vietoje.

 

 

 

Organizuojant šventes:

Sutikite įsimintiniausias savo gyvenimo šventes kavinėje – sodyboje ,,Viliošiai‘‘!

NEMOKAMAI Jums siūlome ne tik jaukiai įrengtas sales, bet ir lauko pavėsines:

  1. Moderni ,,Pokylių‘‘ salė, su atskiru įvažiavimu, įėjimu ir vidiniu kiemu, bei balkonu – talpinanti iki 150 žmonių (sėdimų vietų – 120 žmonių, ruošiant furšetus – 150 žmonių);

  2. Senovinių rąstų namelį primenanti „Troba“ –, talpinanti iki 30 žmonių;

  1. I aukšto pagrindinė salė – iki 60 žmonių;

  1. II aukšto pagrindinė salė su lauko terasa – talpinanti iki 55 žmonių;

  2. Lauko pavėsinės talpinančios iki 150 žmonių.

Kiekviena šventė ruošiama invidualiai, pagal klientų poreikį - Jūsų pasirinkimui apvalūs arba įprasti stalai, kėdžių užvalkalai ir jų puošybai skirti kaspinai, įvairių spalvų stalo dekoracijos, gausus ir nuolat besikeičiantis patiekalų, bei gėrimų asortimentas.

Savo svečius siūlome apgyvendinti jaukiuose kambariuose ir nameliuose, kuriuose vienu metu galime apgyvendinti iki 60 žmonių. Visuose kambariuose ir nameliuose yra karštas vanduo, dušai, tualetai, patalynė, rankšluosčiai, televizoriai, internetas, mini virtuvėlės, oro kondicionavimo sistemos. Įrengta saugi nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Jei nusprendėte šventę švęsti savo pasirinktoje vietoje, su malonumu pasiūlysime Jums maisto pristatymo paslaugą, arba šventės inventoriaus (šventinės palapinės, elektros generatoriaus, stalų, kėdžių, indų, stalo įrankių, alaus šaldymo-pilstymo įrangos, maisto laikymo marmitų) nuomą.

Leiskite būti patikimais Jūsų organizuojamos šventės partneriais!

 

 

Sodybų nuoma žemėlapyje

Javascript is required to view this map.

Specialus pasiūlymas

Vieta Jūsų šventei!

Visiems išankstiniams užsakymam taikomos papildomos nuolaidos!

Atsiliepimai

Maistas

2

Ankščiau esu čia buvus ir maistas tikrai buvo geresnis. Bet dabar tikrai nebeverta sustosi ir pavalgiti.

Atsisakė aptarnauti

1

Buvome kai skelbiasi “Šeimos dieną” penki žmones ir vienas šunelis “jorksiriukas” atsisakė aptarnauti nes viduje su “Šuniu” negalima , o lauke neaptarnauja nors sutikome patiems atsinešti patiekalus ir gražinti indus.

Maistas neskanus

1

Maistas neskanus

Nakvynė ir maistas

Labai nusivylėme. Visiems patariu būti ypač atidiems: mes atvykome vėlai vakare, nakvynę buvome rezervavę iš pradžių 16 žmonių - 2 namelius (namelyje 12 vietų. Vienam nameliui - 1 wc ir dušas, lovos dviaukštės, tai labai pasiplanuoti ryte reikia:-), sėdimų vietų prie stalo visiems nėra). Vėliau rezervavom 20 vietų (vistiek 2 nameliai), galiausiai atvykome 18 (vistiek 2 nameliai). Turėjome užmokėti už 20 (tiek kiek rezervavom, tebūnie...). Atvykę neapžiūrėjome atidžiai namelių, ėjom pavalgyti. Maistas prastas, ryžių makaronai nevalgomi iš viso. Vištienos suktinukai buvo tik 2 kepsniukai, kai mes dar kartą perklausėm, ar čia suktinukai, mums paaiškino, kad jų suktinukai taip atrodo. Gėrimus atnešdavo stiklinėse, taurėse. Ryte išsistudijavę čekius pamatėme, kad sumokėjome už depozitą (suma virš 2 e, tikrai nedidelė, bet mes net akyse tų butelių nematėm :-() Iš vakaro sumokėjom už viską ir tai buvo klaida. Namelyje 12 žmonių buvo 4 puodeliai, viduje prie staliuko max 8 gali susėsti, lauke suolelių nebuvo. Viename namelyje už lovos buvo sudžiūvę vėmalai... Kai nuėjome kalbėtis - buvo pasakyta - o ko jūs norite už nakvynę mokėdami 12 e (ir vaikams, ir suaugusiems ta pati kaina). Na tikrai ne privemto kambario norėjome. Sako, kad čia ne šviežiai privemta (na taip, gi ne mes ) ir nei kompensuoti, nei nuolaidų, nei akto surašyti nesutiko, nes sumokėjote iš vakaro, tada ir reikėjo viską žiūrėti...

Dėl aptarnavimo

Laba diena, Mūsų sodyba vasaros metu sulaukia labai didelio klientų srauto. Visoje teritorijoje yra nurodyti atsiliepimų kontaktai kuriais prašome visų klientų pranešti jei kas netaip. Mes blogu oru lauke neaptarnaujame klientų.

Administracija - nakvynė ir maistas

Atsiprašome jei Jūs nesusikalbėjote dėl esamos situacijos. Kiekvienas klientas atvykdamas pasirašo patalpų priėmimo aktą dėl švaros, bei kiekviename numeryje yra iškabinta informacija ką daryti jei Jums kažko trūkta ir t.t. Mes visada suteikiame papildomai klientui ko tik pageidauja (puodelių, lekštučių, iešmų, malkų ar stalų su suoliukais). Dėl nakvynės paslaugų kainos yra susitariama rezervuojant ir baro darbuotojai negali jos pakeisti, šitą informacija keičia tik administracija.

Sukurti naują atsiliepimą

 
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas įsitikinti, jog jūs esate žmogus, ir sustabdyti automatinį šlamšto siuntimą.

Maistas

2

Ankščiau esu čia buvus ir maistas tikrai buvo geresnis. Bet dabar tikrai nebeverta sustosi ir pavalgiti.

Atsisakė aptarnauti

1

Buvome kai skelbiasi “Šeimos dieną” penki žmones ir vienas šunelis “jorksiriukas” atsisakė aptarnauti nes viduje su “Šuniu” negalima , o lauke neaptarnauja nors sutikome patiems atsinešti patiekalus ir gražinti indus.

Maistas neskanus

1

Maistas neskanus

Nakvynė ir maistas

Labai nusivylėme. Visiems patariu būti ypač atidiems: mes atvykome vėlai vakare, nakvynę buvome rezervavę iš pradžių 16 žmonių - 2 namelius (namelyje 12 vietų. Vienam nameliui - 1 wc ir dušas, lovos dviaukštės, tai labai pasiplanuoti ryte reikia:-), sėdimų vietų prie stalo visiems nėra). Vėliau rezervavom 20 vietų (vistiek 2 nameliai), galiausiai atvykome 18 (vistiek 2 nameliai). Turėjome užmokėti už 20 (tiek kiek rezervavom, tebūnie...). Atvykę neapžiūrėjome atidžiai namelių, ėjom pavalgyti. Maistas prastas, ryžių makaronai nevalgomi iš viso. Vištienos suktinukai buvo tik 2 kepsniukai, kai mes dar kartą perklausėm, ar čia suktinukai, mums paaiškino, kad jų suktinukai taip atrodo. Gėrimus atnešdavo stiklinėse, taurėse. Ryte išsistudijavę čekius pamatėme, kad sumokėjome už depozitą (suma virš 2 e, tikrai nedidelė, bet mes net akyse tų butelių nematėm :-() Iš vakaro sumokėjom už viską ir tai buvo klaida. Namelyje 12 žmonių buvo 4 puodeliai, viduje prie staliuko max 8 gali susėsti, lauke suolelių nebuvo. Viename namelyje už lovos buvo sudžiūvę vėmalai... Kai nuėjome kalbėtis - buvo pasakyta - o ko jūs norite už nakvynę mokėdami 12 e (ir vaikams, ir suaugusiems ta pati kaina). Na tikrai ne privemto kambario norėjome. Sako, kad čia ne šviežiai privemta (na taip, gi ne mes ) ir nei kompensuoti, nei nuolaidų, nei akto surašyti nesutiko, nes sumokėjote iš vakaro, tada ir reikėjo viską žiūrėti...

Dėl aptarnavimo

Laba diena, Mūsų sodyba vasaros metu sulaukia labai didelio klientų srauto. Visoje teritorijoje yra nurodyti atsiliepimų kontaktai kuriais prašome visų klientų pranešti jei kas netaip. Mes blogu oru lauke neaptarnaujame klientų.

Administracija - nakvynė ir maistas

Atsiprašome jei Jūs nesusikalbėjote dėl esamos situacijos. Kiekvienas klientas atvykdamas pasirašo patalpų priėmimo aktą dėl švaros, bei kiekviename numeryje yra iškabinta informacija ką daryti jei Jums kažko trūkta ir t.t. Mes visada suteikiame papildomai klientui ko tik pageidauja (puodelių, lekštučių, iešmų, malkų ar stalų su suoliukais). Dėl nakvynės paslaugų kainos yra susitariama rezervuojant ir baro darbuotojai negali jos pakeisti, šitą informacija keičia tik administracija.

Sukurti naują atsiliepimą

 
CAPTCHA
Šis klausimas yra skirtas įsitikinti, jog jūs esate žmogus, ir sustabdyti automatinį šlamšto siuntimą.