Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Pirtis Vilniuje

Nepaisant to, kad Lietuva niekada nebuvo vadinama pirčių kraštu, visgi gali pasiūlyti labai daug variantų. Pirtis Vilniuje ir jo rajone dažniausiai vienas iš populiariausių pasirinkimų, kuomet norisi smagiai praleisti savaitgalį ar suorganizuoti šventę. Pirtis Vilniuje dažniausiai skiriasi priklausomai nuo to, ko jums tiksliai reikia. Jei tik ieškosite vietos, kur galėtumėte pailsinti savo organizmą – greitai rasite pasiūlymų jūrą. Tačiau tuo pačiu dažnai pirtys pasirenkamos, kadangi norisi garinimusi paįvairinti įprastą šventę. Tokiu atveju verta apsvarstyti, kokio dydžio salės norėsite, kiek žmonių planuoja atvykti, galiausiai, ar jums bus reikalingas toks papildomas malonumas, kaip kubilas? Pirtis Vilniuje garantuoja smagų laiko praleidimą.

Turite laiko taip ilgai lauktam poilsiui pirtyje? Peržiūrėkite siūlomas nuomojamas pirtis savo mieste, atsigaivinkite karšta garine pirtimi arba raskite lietuviško tipo pirtis nuomai. Nevaržykite savęs ir praleiskite puikų laiką su draugais. Pirties nuoma yra puikus būdas pamiršti įvairius rūpėsčius, todėl pradėkite pirties paieškas. Tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės!

  Adresas: Gervinių km., Trakų rajonas,
  Kaina už parą: 0,00 €
  Kaina už valandą: 15,00 €
  Maks. asmenų: 8
  Pirties tipas: Rusiška pirtis
  Pirtis yra prie: Tvenkinio
  Adresas: Sodų g. 11, Glitiškės, LT- 14292 Vilniaus r,
  Maks. asmenų: 20
  Pirties tipas: Lietuviška pirtis
  Pirtis yra prie: Tvenkinio
  Adresas: Jonėnai 2A, Sužionių sen.,
  Kaina už parą: 150,00 €
  Kaina už valandą: 50,00 €
  Maks. asmenų: 12
  Pirties tipas: Rusiška pirtis
  Pirtis yra prie: Tvenkinio
  Adresas: J.Lašinsko g. 30 Vilniaus rajonas,
  Kaina už parą: 170,00 €
  Kaina už valandą: 20,00 €
  Maks. asmenų: 25
  Pirties tipas: Rusiška pirtis
  Pirtis yra prie: Tvenkinio
  Adresas: Pailge,
  Kaina už parą: 100,00 €
  Kaina už valandą: 30,00 €
  Maks. asmenų: 10
  Pirties tipas: Rusiška pirtis
  Adresas: Miško g. 18B, Miciūnų k., Trakų r.,
  Kaina už parą: 150,00 €
  Maks. asmenų: 10
  Pirties tipas: Rusiška pirtis
  Pirtis yra prie: Baseino
  Adresas: Marijampolis, Paberžės sen., LT-13210 Vilniaus r.,
  Kaina už parą: 130,00 €
  Maks. asmenų: 15
  Pirties tipas: Rusiška pirtis
  Pirtis yra prie: Ežero
  Adresas: Vilniaus raj. Kalvelių sen., Sadūniškės km.,
  Kaina už parą: 220,00 €
  Kaina už valandą: 40,00 €
  Maks. asmenų: 20
  Pirties tipas: Suomiška pirtis
  Adresas: Balandiškių km., Beižionių sen., Elektrėnų sav.,
  Kaina už parą: 500,00 €
  Maks. asmenų: 18
  Pirties tipas: Rusiška pirtis
  Pirtis yra prie: Tvenkinio

Moderniai įrengta pirtis Vilniuje

Kai vietų, kur būtų galima praleisti laisvalaikį ar atšvęsti kokią šventę apstu, klientams tampa svarbu ne tik, kur pirtis yra, ar kiek kainuoja jos nuoma, tačiau ir kaip pastaroji įrengta. Žinoma, daugelį vilioja šiuolaikiško dizaino, moderniai įrengtos pirtys, kuriose galima ne tik atsipalaiduoti, tačiau ir rasti kiekvieną svečią dominančios veiklos. Paprastai greta tokių pirčių būna įrengtos talpios posėdžių salės ar erdvus priepirtis, siūloma nuomotis ir miegamąsias vietas bei užsisakyti tokias pramogas, kaip kubilas. Ne viena moderniai įrengta pirtis Vilniuje kviečia pasimėgauti greta jos esančių vandens telkinių vėsa ar net išmėginti savo jėgas irkluojant baidares bei įprastas valteles.

Sodyba su pirtimi Vilniuje

Nors daugeliu atveju žmonės renkasi nuomotis tik pirtį (kartu su miegamosiomis vietomis), tačiau organizuojant didesnes šventes, kuriose numatomas didesnis svečių skaičius, tokių sprendimų nepakanka. Tokiu atveju tenka dairytis kur kas erdvesnių patalpų. Tuomet kone populiariausia išeitis – kartu su pirtimi nuomotis ir sodybą. Sodyba ir pirtis Vilniuje – gana dažnas pasirinkimas. Čia itin dažnai švenčiamos vestuvės ar minimos kitos svarbios progos. Šis variantas ypač mėgstamas dėl to, kad ir erdvės visiems pakanka, ir pirties malonumų atsisakyti nereikia.

Pirties Vilniuje nuoma kitomis progomis

Be įprastų progų (vestuvių, gimimo dienos švenčių) pirtyje populiaru švęsti ir kitas šventes, pavyzdžiui, naujuosius metus. Daugelis klientų jau yra įsitikinę, kad laisva pirtis Vilniuje, naujųjų metų naktį, yra tiesiog retenybė, todėl kiekvienas planuojantis čia juos sutikti žino, kad rūpintis patalpų nuoma reikėtų pradėti kur kas anksčiau. Taip ne tik išsirinkti lengviau (nes kuo anksčiau pradeda paieškas, tuo platesnis asortimentas, iš kurio gali rinktis), bet ir daugiau tikimybės, kad galėsite užsisakyti būtent tai, ko norite, o ne tai, ko dar neužsisakė kiti. Be to, kuo anksčiau susirūpinsite rezervacija, tuo daugiau galimybių turėsite sutaupyti, mat prieš pat šventes pirčių nuomos kainos paprastai šiek tiek pakyla.