Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Lankytinos vietos: Kauno rajonas

1961 m. dailininkas A. Žmuidzinavičius padovanojo savo kūrinius, rinkinius ir archyvą Lietuvai. Šių vertybių pagrindu 1966 m. name, kurį pagal architekto V. Landsbergio-Žemkalnio projektą 1928 metais pasistatė profesorius, buvo atidarytas M. K. Čiurlionio dailės muziejaus padalinys – Antano Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus.
1967 m. lankytojams duris atvėrė ir dailininko memor...

Kauno rajonas

Kauno IX forto istorija
1879 m. liepos 7 d. Rusijos imperatorius Aleksandras II pasirašė potvarkį Kauno tvirtovei statyti.
Pirmojo pasaulinio karo išvakarėse (1914 m.) Kauno miestas buvo apjuostas devyniais fortais, tarp jų esančiomis baterijomis ir kitais gynybiniais įtvirtinimais. Kaunas tapo carinės Rusijos imperijos pirmos klasės tvirtove.
IX fortas pradėtas statyti 1902 m...

Kauno rajonas

Vienintelis Lietuvos miestas – Kaunas – turi šią seniausią transporto priemonę. Žaliakalnyje ir Aleksote „į kalną kylantys nameliai“ šiuo metu yra naudojami ir kaip susisiekimo priemonė, ir kaip pramoga. Aleksoto funikulierius sujungia senąją miesto dalį su Aleksoto šlaitais, nuo kurių atsiveria graži miesto panorama. Prie funikulieriaus yra įrengta apžvalgos aikštelė. Žaliakalnio funikulierium...

Kauno marių regioninis parkas įsteigtas Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos 1992 m. rugsėjo 24 d. siekiant išsaugoti unikalų Kauno marių tvenkinio kraštovaizdžio kompleksą, didžiąsias atodangas, užlietas Nemuno intakų žiotis, unikalų Pažaislio vienuolyno architektūrinį kompleksą, Kauno marių gamtinės ekosistemos stabilumą, biotos komponentus, ypač vertingą Gastilionių mišką su mieg...

Kauno rajonas

Kauno pilis, 2006 m. Kauno pilis XIX a.
Kauno pilis – seniausia mūrinė pilis Lietuvoje. Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta 1361 m., pastatyta XIV a. viduryje.
Istorija
Dėl svarbios strateginės padėties pilį daug kartų puldinėjo kryžiuočiai. 1362 m., po trijų savaičių apsiausties (gynybai vadovavo Kęstučio sūnus Vaidotas), kryžiuočiai pilį sugriovė. Iki 1368 m...

Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčia (arba tiesiog Prisikėlimo bažnyčia) – didžiausia monumentalios architektūros bazilikinė bažnyčia Baltijos šalyse. Bažnyčia stovi Žaliakalnyje (Kaunas), iškilmingai pašventinta 2004 m. gruodžio 26 d.
Projektavimas
Lietuvai atgavus nepriklausomybę, 1922 m. kilo idėja Kaune, tuometinėje laikinojoje sostinėje, pastatyti bažnyčią kaip padėkos Dievui už...

Kauno rajonas

Laisvės alėja – pagrindinė Kauno miesto gatvė, besitęsianti iš vakarų į rytus, esanti Naujamiestyje (Centro seniūnija). Laisvės alėjos ilgis – 1621 m, plotis – 24–27 m. Soboras dalija alėjos erdvę į dvi nelygias ir gana savarankiškas dalis (apie 1100 ir 340 m, be Nepriklausomybės aikštės). Dominuoja didžioji erdvės dalis.
Laisvės alėjoje auga 577 vnt. medžių: 567 liepos, 6 kaštonai, 4 pap...

Muziejus įkurtas 1966 metais.
Pirmieji pastatai muziejaus teritorijoje pradėti statyti 1967 m.
Muziejus lankytojus priima nuo 1974 m. tada čia buvo perkelti 57 pastatai, įrengtos 6 sodybos. Vėliau muziejus buvo plečiamas, statomi nauji pastatai. Muziejaus naujai įsigytos paminklinės sodybos, pastatai buvo restauruojami ir jie papildydavo muziejų.
Muziejaus steigėjas – Lietuvo...

Muziejus įkurtas 1921 m. gruodžio 14 d.
1925 m. atidaryta laikinoji M. K. Čiurlionio galerija Ąžuolų kalne.
1936 m. galerija pertvarkyta į Vytauto Didžiojo kultūros muziejų, kuris perkeltas į dabartinius rūmus (archit. V. Dubeneckis, K. Reisonas, K. Kriščiukaitis).
1944 m. dailės muziejus pavadintas M. K. Čiurlionio vardu.
1969 m. naujame muziejaus priestate (archit. F....

Kauno rajonas

1542 m. liepos mėn. buvo padėtas kertinis Rotušės pastato pamatų akmuo. Statybą vykdė architektas Benediktas Choinauskas. Netinkuoti plytiniai fasadai ir tinkuoti interjerai buvo gotikiniai. Angos turėjo figūrinių molio plytų apvadus. Rūsiai buvo perdengti plytiniais skliautais I ir II aukštai- medinėmis perdangomis. Pirmame aukšte buvo prekybinės ir antraeilės valdinės patalpos. Šiaurinėje I a...