Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Lankytinos vietos: Elektrėnai

Į šiaurės rytus nuo Kazokiškių (4 km) yra senas gatvinis rėžinis Grabijolų kaimas, įsikūręs prie Neries (Neries regioniniame parke). Tai XVIII a. vidurio kaimas. Seniausiam kaimo namui apie 300 m. Gyvenamieji namai ir ūkiniai pastatai pastatyti galais į gatvę, želdiniai auga šalia gatvės.
Grabijolų kaimą galima rasti, važiuojant nuo Vievio tilto per Nerį link Zabarijos kaimo. Šiame kaime...

Elektrėnai

1995 m. spalio 19 d., minint automagistralės Vilnius-Kaunas 25 metų sukaktį, Vievyje iškilmingai atidarytas kelių muziejus. Įsikūręs miesto centre, valstybės įmonės „Automagistralė” patalpose.
Muziejaus vadovas - vienas jo įkūrėjų ir aktyvus puoselėtojas, kelininkas veteranas, kelių inžinierius Juozas Stepankevičius.
Per metus muziejų aplanko apie 5000 žmonių. Dažni svečiai užsienie...

Kietaviškių pagrindinės mokyklos kraštotyros muziejus įsteigtas 1981 metais.
Muziejus – vietovės etninės kultūros ir istorijos atspindys. Visi eksponatai surinkti tik Kietaviškių apylinkėse. Vertingiausi: akmeniniai kirvukai, puodų ir koklių šukės iš didikų Pociejų dvarvietės, vyrų ir moterų įvairių darbų įrankiai, knygnešio M. Grybausko daiktai, rašytojo J. Kralikausko laiškai, kraštotyr...

Pirmoji Kietaviškių bažnyčia pastatyta 1504 metais. 1905 – 1915 metais kunigai D. Valavičius ir K. Čepanas su parapijiečiais iš vietinės plytinės plytų pastatė trečiąją, šiandieninę Švč. Trejybės bažnyčią. Ji yra eklektinės architektūros. Fasadas karnizų juostomis padalytas į tris tarpsnius. Du aštuoniasieniai bokštai laibi, patraukti į priekį, iš kitos pusės – du mažesni. Jų šalmai barokiški,...

1926 m. Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje įkurtas Gamtos muziejus, kuris, be kitų, turėjo ir Geologijos-mineralogijos skyrių.
1929 m. Kaune įkurtas Mineralogijos muziejus.
1939 m. įkurtas Geologijos muziejus su Paleontologijos, Petrografijos, Istorinės geologijos ir Lietuvos geologijos skyriais. 1940 m. šis muziejus perkeltas į Vilniaus universitetą.
Karo metais žuvo 75%...

Tarptautinis medžio drožėjų simpoziumas Elektrėnai 2001“ skirtas išnykusiems etniniams kaimams atminti, įvyko 2001.08.01 – 08.24. Simpoziumo vadovas – Juozas Kareiva. Dalyvė- organizatorė Vanda Umbrasienė. Projekto tikslas - įamžinti liaudies medžio skulptūroje išnykusių šios vietovės kaimų atminimą. Parko skulptūrose vyrauja stogastulpiai, koplytėlės, monumentalioji skulptūra. Menininkų sukurt...

Leckavos apylinkėse, Griežėje, 1622 m. buvo pastatyta evangelikų reformatų bažnyčia. Griežėje buvo ir mokykla. Paaštrėjus religinei kovai, netrukus buvo pasirūpinta, kad Leckavoje katalikiškoji bendruomenė turėtų savo maldos namus. Žemaičių seniūno Liackio pastangomis 1630 m. (kitais duomenimis - 1637 m.) Leckavoje pastatyta pirmoji medinė bažnyčia. Jis pakvietė kunigą, kurį ir išlaikė. 1644 m....

Šiliniškių ("Bitės") apžvalgos bokštas kaina - 1 Lt.
Telekomunikacijų bendrovės „Bitė" bokštas - bazinė mobiliojo ryšio stotis ir 30 metrų aukštyje įrengta apžvalgos aikštelė - stovi Šiliniškių kalvagūbryje, šalia kelio Ginučiai - Kirdeikiai (apie 2 km nuo Ginučių), netoli Ukojo ir Pakaso ežerų.
Nuostabūs vaizdai iš bokšto apžvalgos aikštelės atsiveria visais metų laikais, tačiau at...