Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Paminklas J. Basanavičiui

Paminklas J. Basanavičiui

Birštonas

Birštone esančios skulptūros yra įvairaus laikotarpio. Seniausias yra Jono Basanavičiaus biustas, pastatytas 1939 m. Paminklo pastatymo darbai finansuoti iš kurorto rinkliavos. Biustas išliko nenugriautas sovietmečiu.
Skulptūros autorius A. Aleksandravičius buvo asmeniškai pažįstamas su daktaru J. Basanavičiumi. 1918 m. A. Aleksandravičius apsigyveno Mokslo akademijos tarnybiniame bute, kur ir susipažino su J. Basanavičiumi. Dailininkui J. Basanavičius paliko gilų įspūdį. Netrukus dailininkas pradėjo kurti patriarcho biustą iš natūros. A. Aleksandravičius yra sukūręs dešimtis J. Basanavičiaus biustų, profilių, paminklų, kurie iki šiol puošia miestus. Vienas iš tokių paminklų, kaip tik ir stovi Birštono kurorte, J. Basanavičiaus vardu pavadintoje aikštėje. Paminklas įrašytas kultūros vertybių registrą, unikalusis kodas 8616.