Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Mažųjų Žinėnų piliakalnis

Mažųjų Žinėnų piliakalnis

Jonavos rajonas

Vadinamas Pilma, įsiterpęs tarp Neries ir Šlėnos upelio santakos, kur susibėga Žinėnų Šlėna ir Andriuškonių Šlėna. Visą rytinę piliakalnio dalį ilgainiui nuplovė Neris, kartu atverdama didžiulę Andriuškonių atodangą, nūnai saugomą gamtos paminklą. Išliko maždaug 120-70 m. aikštelės dalis. Ji matyt, anksčiau buvo ariama. Nuo aplinkinių laukų aikštelė atskirta aukštoku (iki5 m.) masyviu (plotis viršuje apie 3 m.) pylimu ir lėkštu, negiliu (iki 1 m.) grioviu. Išlikusios pylimo dalies ilgis- apie 75 m. ŠV dalyje jis iš pradžių pereina į keliolikos metrų pločio terasą, o dar toliau, į visą bene šimto metrų ilgio gynybinę sistemą iš kelių pylimų ir griovių, sraigtu juosiančiu kalną iš V. Šią sistemą bei pagrindinį pylimą, kiek vėliau tiesiant kelią, apgadino.