Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Kauno tvirtovės VII fortas

Kauno tvirtovės VII fortas

Kauno rajonas

 Visiems Kauniečiams ir miesto svečiams turime džiugią žinią! Kauno tvirtovės VII fortas – 1889 metais Kaune pastatytas galingas gynybinis įtvirtinimas, dviejų pasaulinių karų liudininkas bei neįprastas ir savitas architektūros paminkas, atveria savo vartus bei duris lankytojams! Nuo šiol kiekvienas norintis gali aplankyti fortą kaip turistinį objektą. Ekskursijos metu nužygiuosite į paslaptingus XIX a. kazematus, aplankysite tikrą šaudmenų sandėlį bei išgirsite bei pamatysite daug įdomių dalykų. Forto kareivinių salėse aptiksite artilerijos istorijos ekspoziciją.

Kauno tvirtovės VII forto įgula yra parengusi keletą edukacinių programų, skirtų Lietuvos moksleiviams (tačiau įdomių ir naudingų ne tik jiems). Jau siūlome šias programas:

1. Ginklo kelias: nuo titnago iki kulkosvaidžio. XIX — XX a. šaunamųjų ginklų istorija gyvai.
2. Pirmasis Pasaulinis karas Lietuvoje: per svetimų valstybių dvikovą savosios valstybės atkūrimo link.
3. Kauno miesto istorija jo žemėlapiuose: gimtojo miesto raida XVIII — XX amžiuose.
4. VII fortas — lietuviška tragedija: žydų genocidas 1941 metais.

Forto įgula atvira gyvajai istorijai – nuolatos organizuojami renginiai: nuo Atvirų vartų dienos iki teatralizuotų karo istorijos festivalių, nuo sezoninių pratybų iki gimtadienių Jūsų vaikams ar  anūkams ir įmonių švenčių.

Dirbame:

Pentadieniais ir savaitgaliais nuo 10:30 iki 18:00 val.

(Susitarus iš anksto, galimi ir kiti ekskursijų bei edukacinių programų laikai.)

Nuo vasaros ir turistinio sezono pražios, dirbsime beveik kiekvieną dieną .

 

Ekskursijos bilietų kainos:

Vaikams – 3lt.

Suaugusiems – 6lt.

 

Išsamesnės informacijos apie edukacines programas ir Kauno tvirtovės VII forte vykstančius renginius bei vykdomą veiklą ieškokite www.karopaveldas.lt, facebook‘o kanale „Kauno tvirtoves VII fortas“ arba kreipkitės:

E.paštu: vladimir@karopaveldas.lt