Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Dviračių ir pėsčiųjų maršrutas "Saulės takas"

Dviračių ir pėsčiųjų maršrutas "Saulės takas"

Druskininkai

„Saulės“ takas prasideda prie sveikatingumo parko kaskadinių maudyklių ir vingiuoja Ratnyčios upelės pakrantėmis. Tai kurorto svečių ir pačių druskininkiečių pamėgta poilsio zona. „Saulės“ take galima surasti ne tik puikią gamtą, bet ir pavėsinių, tiltelių. Dozuotas ėjimas derinamas su saikingomis oro ir saulės voniomis, taip pat grūdinimusi vandeniu. Tai rekomenduojama ne tik ligoniams, bet ir tiems žmonėms, kurie nori stiprinti sveikatą. Šis takas turi kelis maršrutus: trumpiausią 4 km, kurį įveikti galima per 1 - 1,5 val. ir ilgiausią, kuris tęsiasi iki Latežerio ežero (24 km). Šio maršruto metu galima užsukti į Naujasodės kaimą aplankant A. Česnulio skulptūrų parką.