Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Burbaičių piliakalnis

Burbaičių piliakalnis

Kelmės rajonas

Gilią praeitį mena mūsų krašto piliakalniai. Piliakalnių, kurie turi kultūrinį sluoksnį, buvusių įtvirtinimų pėdsakus rajone priskaičiuojama 12: Burbaičių, Kubilių, Pagryžuvio, Gudelių, Plūsčių, Vaidatonių, Bukantiškės, Galinių, Papilių, Papilalio, Gauciškės ir Kalniškių. Jie labai įvairūs savo dydžiu, aukščiu, forma, ir įtvirtinimais. Didžiausias rajone yra Kubilių piliakalnis, kurio plotas apie 16675 kv. metrų, po juo eina Papilių – 8360 kv. metrų ir Burbaičiai. Mažiausias - Plūsčių piliakalnis., tik 1800 kv. metrų. Aukščiausi yra Burbaičių ir Kubilių piliakalniai, kurių šlaitai siekia net 24 m.