Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Zoologijos sodas

Zoologijos sodas

Kauno rajonas

Nuo senų senovės žmonės laikydavo laukinius gyvūnus aptvaruose. Pradžioje - maistui, vėliau - pramogoms. Tokių žvėrynų turėjo ir Lietuvos didieji kunigaikščiai. Tai buvo šiuolaikinių zoologijos sodų užuomazgos. Pirmasis zoologijos sodas įsteigtas Austrijoje XV amžiuje.
Lietuvoje atkūrus Nepriklausomybę ir gerėjant ekonominei padėčiai, ketvirtojo dešimtmečio viduryje imta svarstyti, ar Kaune nevertėtų įkurti zoologijos sodo. Kaimyninėse valstybėse jie jau veikė. Pagrindinis šių svarstymų organizatorius buvo Tadas Ivanauskas. Šis sumanymas jau seniai buvo gimęs profesoriaus galvoje.
Daugelio metų siekimas įgyvendintas 1938 metais liepos 1 dieną, kai duris oficialiai atvėrė Kauno zoologijos sodas. Atidarymo dieną buvo tik 40 eksponatų. Tai buvo paties profesoriaus Tado Ivanausko atvežti bei kitų zoologijos sodų jam padovanoti gyvūnai. Per metus sodo eksponatų skaičius išaugo iki 150. 1958 metais gruodžio 4 dieną Kauno zoologijos sodui suteiktas Respublikinio zoologijos sodo vardas.
Lietuvos zoologijos sodas šiandien - tai nedidelis 15,9 ha parkas, kuriame auga šimtamečiai ąžuolai, esantis miesto centre. Jis susideda iš 11 skyrių, kuriuose dirba virš 130 darbuotojų. Pagal plotą ir laikomų gyvūnų skaičių jis galėtų būti prilygintas vidutiniam Europos zoologijos sodui.
Mūsų zoologijos sode gyvena 6 klasių gyvūnai. Tai vabzdžiai - 17 rūšių, žuvys - 58 rūšys, varliagyviai - 4 rūšys, ropliai - 35 rūšys, paukščiai - 73 rūšys ir žinduoliai - 85 rūšys, iš viso 272 rūšys bei 2877 gyvūnai. Tačiau šis skaičius nuolat keičiasi, ir kiekvienais metais būna vis kitoks.
Atėję aplankyti ir pamatyti žvėrelių, zoologijos sode vaikai gali pajodinėti poniuku ar asiliuku, pasivažinėti karieta. Taip pat turime prijaukintas lamas, kurias vedžiojame po teritoriją – vaikai gali jas liesti, glostyti, jausti, koks šiltas ir purus gyvūnėlių kailis. Be to, šie gyvūnai dalyvauja šventėse mieste ir už jo ribų. Ne vienas kaunietis yra matęs grakščiųjų lamų eiseną Laisvės alėja. Lietuvos zoologijos sode tikrai gera vaikščioti ir stebėti įdomius gyvūnus, laikas čia prabėga bematant. Daug žmonių atvažiuoja net iš tolimiausių šalies kampelių, pasivaikščioti po zoologijos sodą ir gerai, bei naudingai praleisti laiką. Tad kviečiame visus apsilankyti Lietuvos zoologijos sode, vieniems, su draugais, ar šeimomis.