Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Vinco Kudirkos klėtelė - muziejus

Vinco Kudirkos klėtelė - muziejus

Vilkaviškio rajonas

Paežeriuose (Pilviškių sen.) turistai gausiai lanko Vinco Kudirkos gimtinės klėtelę-muziejų. Keliaujant iš Paežerių į Gižus, prie Rausvės upelio galima aplankyti garsaus skulptoriaus Petro Rimšos sodybą. Pilviškių seniūnijoje yra išlikusios kelios prieškario Suvalkijos ūkininkų sodybas. Dideli ūkio pastatai, ilgi kluonai, didelės klėtys, gyvenamieji pastatai ( vadinami stubomis) ir kiti statiniai sustatyti aplink didžiulį kiemą padaro neužmirštamą įspūdį kiekvienam turistui. Tai mena mūsų krašto ūkininkų klestėjimą, ūkių pažangą ir tiktai dabar realiai suvokiame, kad tai ir buvo viena iš priežasčių dėl ko visi šie vienkiemiai buvo sunaikinti.
Sodybą prie Paežerių ežero įkūrė rašytojo Vinco Kudirkos tėvas Motiejus. Pirmojo pasaulinio karo metais sodyba buvo sugriauta, liko tik klėtelė, kurią V.Kudirka ypač mėgo. 1965 m. Vinco Kudirkos tėviškės sodyboje mokytojas Stasys Ankevičius įkūrė muziejų, kuris 1995 m. tapo Vilkaviškio krašto muziejaus padaliniu. Tautinio sąjūdžio lyderio, Lietuvos valstybės himno autoriaus, rašytojo, publicisto, vertėjo, gydytojo Vinco Kudirkos (1858-1899) memorialinė ekspozicija įrengta jo vaikystę menančioje klėtelėje, statytoje 1867 m. Vertingiausias eksponatas – V. Kudirkos smuikas.
Minint Vinco Kudirkos 140-ąsias gimimo metines, skverelyje, netoli Vilkaviškio rajono savivaldybės (S.Nėries g. 1), 1998 metais gruodžio mėnesį atidengtas tautos atgimimo žadintojo, švietėjo, rašytojo dr. V.Kudirkos paminklinis biustas (skulpt. Antanas Žukauskas).