Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Vinco Krėvės - Mickevičiaus memorialinis muziejus

Vinco Krėvės - Mickevičiaus memorialinis muziejus

Varėnos rajonas

Lietuvių literatūros klasiko Vinco Krėvės – Mickevičiaus (1882 - 1954) memorialinis muziejus Subartonių kaime įkurtas 1966 metais, atstatytame gyvenamajame Mickevičių name. Gryčios išvaizda atkurta tokia, kokia buvo iki 4 dešimtmečio. Muziejuje eksponuojami rašytojui ir jo tėvams priklausę baldai, įvairių metų leidiniai, rankraščių kopijos, knygos, dokumetai, biografinės nuotraukos. Muziejaus kiemelyje rymo liaudies meistro Ipolito Užkurnio išskobta ąžuolinė rašytojo skulptūra. Netoliese Subartonių kaimo kapinaitėse palaidotas rašytojas, jo žmona ir dukra. Netoliese ne tik rašytojo apdainuota Gilšė, bet ir Gelovinio, Pakelinio ežerai. Čia pat, šalia senojo kelio į Merkinę, ąžuolyne yra ir „Vincuko ąžuolas“.