Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Vainių dvaro parkas

Vainių dvaro parkas

Jonavos rajonas

Vainiai kviečia: atvažiuokite paviešėti!
Jau nebe pirmus metus Vainių parkas džiugina aplinkinių vietovių ir Jonavos gyventojus. Čia jie atvažiuoja pabūti gamtoje, pailsėti šimtamečių tuopų paunksnėje, pasimankštinti, išsikepti šašlyko arba atsigerti gaivaus šaltinių vandens. Vienas jų prie pat parko, kitas – dešinėje kelio pusėje, aukštėliau, netoli ąžuolyno.
Kažkada čia buvo Vainių dvaras. Ir tai primena šios gražios vietos atgaivintojo, dabar vilniečio Vytauto Racevičiaus nubraižytos schemos bei piešiniai senųjų dvaro šeimininkų herbai, pastatai ir kt.
Iš Vainių į tolimąjį Šiaurės Altajų Vytautas išvežtas 1948 metais, tuomet jam buvo devyneri. Ir šio palyginti trumpo laikotarpio užteko, kad Vainiai V.Racevičiui taptų miela tėviške, ypatinga traukos vieta. Veik kasdien jis iš Vilniaus į Jonavą atvažiuoja greituoju traukiniu, o vakare – atgal. Darbo ir rūpesčių tėviškės atgaivintoji čia iki valiai. Niekas pro šalį važiuodamas jau nesistebi matydamas triūsiantį gimtinėje šį žilagalvį pensininką, inžinierių chemiką, sugalvojusį net užsienyje gyvenančius giminaičius suvilioti savo idėjomis ir gauti šiokią tokią paramą.
O darbų per pastaruosius metus nuveikia išties daug – sunku ir išvardyti. Sutvarkytas parkas, tvenkiniai, atnaujinti takeliai bei tilteliai, pastatytas židinys, laisviau ošia ąžuolyno galiūnai. Dar viena kai kam galinti atrodyti keistoka, neįprasta Vytauto savybė: jis mielai sutinka visus čia atvykstančius, nemažai papasakoja įdomios dvaro istorijos detalių, kviečia jonaviečius lankyti šią vietovę aktyviau. Ir neretai svečių nestinga.
Smagu, kai entuziasto iniciatyva bei pastangomis nedingo užmarštin viena iš įdomiausių Jonavos krašto vietų. Atvirkščiai, kasmet V.Racevičiaus triūso dėka čia tampa vis gražiau bei jaukiau. Taigi, kas dar nebuvote Vainiuose, būtinai apsilankykite: dvaras beveik pusiaukelėje tarp Koncerto ir Vaivadiškių kaimų.