Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Užvenčio vandens malūnas

Užvenčio vandens malūnas

Kelmės rajonas

Užvenčio vandens malūno ir spirito varyklos pastatas - vienas iš buvusio Užvenčio dvaro sodybos teritorijoje išlikusių pastatų. Malūno pastatymo metai „1870“ užfiksuoti pastato Nekilnojamojo turto kadastro ir registro byloje. Istoriniuose šaltiniuose minima, kad jau 1759 m. Užventyje veikė malūnas ant Ventos upės ir bravoras. Vandens malūnas pastatytas vaizdingoje vietovėje, prie Ventos upės. Į Ventos tvenkinį šakas sumerkę gluosniai dar mena čia gyvenusią ir kūrusią rašytoją Šatrijos Raganą. Čia pasisėmusi įkvėpimo ji sukūrė vertingiausius savo kūrinius „Sename dvare“ ir „Viktutė“. Kūrinyje „Viktutė” iš Ventos aprašymų atpažįstame Jos Užventį, nors ten veiksmo vieta niekur ir nėra pavadinta tikruoju vardu „ (…) „Venta jau numetė ledus, bėga ūždama ir griaudama tiltus. Kartais, turėdama laiko, einu pas malūną, ir, atsistojusi ant tilto, žiūriu, kaip vanduo puola žemyn. Žiūriu, žiūriu, atsitraukti negalėdama, taip gražiai atrodo…”
Šiandien Užvenčio vandens malūnas prisikėlė naujam gyvenimui. Atkurta senoji turbina gamina elektros energiją, restauruotos malūno salės laukia pokylio svečių. Malūne planuojama įrengti sveikatingumo kompleksą su baseinu, pirtimi, treniruoklių sale. Taip pat viešbutį ir konferencijų salę.
Visa šiaurine Ventos pakrante jau nuo 2003 metų įrengtas sveikatingumo takas, papuoštas tilteliais ir liaudies meistrų medžio darbais. Einat šiuo taku galima grožėtis nuostabia gamta, netikėtai atsiveriančiomis malūno perspektyvomis ir ypač nuostabiais saulėlydžiais…