Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Telšių ješibotas

Telšių ješibotas

Telšių rajonas

Telšių ješibotas, kaip aukštoji rabinų mokykla, buvo įkurtas 1870 m. rabino Gaono Leizerio Gordono. Telšių ješibotas XIX a. buvo pripažintas vienu didžiausių pasaulyje, jame tobulinosi jau praktikuojantys rabinai iš Anglijos, JAV, Urugvajaus, Pietų Afrikos, Vengrijos ir kitų šalių. Vienu metu Ješibote studijuodavo iki 500 rabinų. Telšiai tuo metu pasaulyje buvo žinomi kaip žydų dvasinis centras. 1927-1933 m. buvo pastatyti nauji Ješiboto pastatai. Prie Telšių ješiboto buvo religinė mergaičių gimnazija ir mokytojų seminarija. 1940 m. Lietuvą užėmus bolševikams Telšių ješibotas buvo uždarytas, jos auklėtiniai išskirstyti į penkis miestelius, o pastatai perduoti kitoms įstaigoms.