Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Tartokų piliakalnis su gyvenviete

Tartokų piliakalnis su gyvenviete

Jonavos rajonas

Tartokų piliakalnis (dar vadinamas "Koplyčkalniu") yra kairiajame Lomenos upės krante, valstybinio miško pakraštyje, 159 kv. 7 km. Į pietus nuo kelio Skaruliai – Tartokai, apaugęs medžiais ir krūmais, orientuotas rytų – vakarų kryptimi.
Iš šiaurės rytų ir pietų juosia upelio slėnis. Šlaitai nuo upelio daugiau kaip 20 m. aukščio. Vakaruose nuo aukštumos atskirta apie 50 m. ilgio užpelkėjusiu grioviu. Aikštelės vakariniame pakraštyje supiltas 5 m. aukščio ir 16 m. ilgio pylimas. Į rytus nuo jo buvusi aikštelė beveik visai, turbūt, dar XIX a. nuplauta upelio. Dabar upelis teka atokiau piliakalnio. Aukštumoje, už griovio rasta lipdytos keramikos: grublėtu ir lygiu paviršiumi, yra buvusios gyvenvietės žymės.