Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra

Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra

Šiaulių rajonas

Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra – pirmoji pasitinka visus keliautojus. Regis, visi keliai, vedantys į Šiaulius, orientuoti tiksliai į 70-ties metrų aukščio šios katedros bokštą. Katedra nuolat buvo siaubiama karų, gaisrų, vėtrų, bet kiekvienąkart atstačius ji likdavo beveik tokia pat, kokia buvo pastatyta XVII a. pradžioje - baltai tinkuota, su labai aukštu bokštu ir raudonųčerpių stogu. Medžių apsuptyje stovintis renesanso architektūros pastatas turi daug viduramžių statybai charakteringų elementų. Ne veltui žymus lietuvių rašytojas Motiejus Valančius vadino ją „puikiausia ant visų Žemaičių", neatsitiktinai sausuose ir lakoniškuose XIX a. vizitacijų aktuose išsprūsdavo žodžiai ,,nuostabiausios architektūros". Šiame pastate meistriškai supintos renesanso ir manierizmo formos, gynybiniai elementai. Vietinės tradicijos puikiai suderintos su Vidurio ir Šiaurės Europos kraštų patyrimu. Kažkada šioje vietoje stovėjusią medinę bažnytėlę mena metalinis kryžius. Katedros pietinę sieną puošia seniausias Lietuvoje saulės laikrodis – tai vienintelis tokio tipo laikrodis šalyje, rodantis tikslų vietos laiką.