Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Skirvytėlės gatvinis kaimas

Skirvytėlės gatvinis kaimas

Šilutės rajonas

Skirvytėlės kaimu dabar yra vadinama gatvelė Rusnės miestelyje. Tai buvęs kaimas, prie Rusnės miestelio prijungtas 1949 metais. Tai vienintelis Šilutės rajono kaimas, kuris yra respublikinės reikšmės paminklas.
Pačiame kaime gyventojai įsikūrė XVI a. pabaigoje. Kaimas galutiniai susiformavo po baudžiavos panaikinimo išdalintose dvarų žemėse. Žvejai apsigyveno Pakalnės ir Vorusnės upių miškingose pakrantėse atskiruose vienkiemiuose, kurie ilgainiui sudarė grupes, o supylus apsauginį pylimą juos sujungė bendra gatvė. Be žvejybos ir žemdirbystės vietiniai gyventojai vertėsi nendrių pjovimu ir pardavimu. Visos Skirvytėlės kaimo trobos medinės, statytos XIX a. pabaigoje.
Buvusio kaimo ilgis apie 1,5 km. Jį sudaro 20 sodybų, dauguma kurių yra architektūros paminklai. Atstumas tarp atskirų sodybų nevienodas. Pastatų dydis ir gausa priklausė nuo žvejų turtingumo, daugelyje sklypų yra gyvenamieji namai, daržinė ir tvartas.