Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Simono Daukanto muziejus

Simono Daukanto muziejus

Akmenės rajonas

Muziejus veikia šalia Papilės bažnyčios stovinčioje tradicinėje žemaitiškoje troboje, buvusioje Papilės altarijoje. Čia paskutiniuosius savo gyvenimo metus praleido rašytojas, švietėjas ir istorikas Simonas Daukantas.
Simono Daukanto muziejų 1986 m. įsteigė rajono savivaldybė. Dabar muziejuje apie 300 eksponatų. Čia lankytojams pateikiami A. Švažo, R. Tarabildos, A. Každailio, S. Šakalio, A. Banio, A. Surgailienės, K. Šimonio muziejui padovanoti paveikslai Simono Daukanto kūrinių motyvais, įvairi dokumentinė medžiaga, žymių žmonių prisiminimai ir kt., pasakojantys apie šį iškilų žemaitį. Apsilankiusieji susipažįsta su S. Daukanto gyvenimo keliu, jo istoriniais ir kalbiniais darbais bei kitų autorių kūriniais apie šį istoriką, rašytoją,švietėją.
Papilėje kiekvieno dėmesį patraukia ir miestelio centre esantis paminklas Simonui Daukantui (skulptorius V. Grybas), pastatytas už Lietuvos mokytojų surinktus pinigus.