Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Simono Daukanto gimtinė

Simono Daukanto gimtinė

Skuodo rajonas

Kalviai – S. Daukanto gimtinė yra apie 2 km nuo Lenkimų miestelio. 1793 m. šiame kaimelyje gimė žymus istorikas, švietėjas, tautosakos rinkėjas Simonas Daukantas. Iki šių dienų iš buvusios S. Daukanto tėvų sodybos išliko vienintelis pastatas – klėtelė. Klėtelė restauruota. Joje įkurtas muziejus. Čia nušviestas visas istoriko rašytojo gyvenimas ir kūryba. Eksponuojami etnografiniai daiktai, surinkti iš visos Lenkimų apylinkės. Vienas klėtelės kambarys, kur atostogaudamas gyveno S. Daukantas, įrengtas pagal to meto valstiečių gyvenimą ir buitį. Kitas kambarys paskirtas draugo, pirmojo lietuvių botaniko Jurgio Pabrėžos gyvenimui ir veiklai paminėti.
Klėtelėje eksponuojama S. Daukanto geologinis medis, jo odisėjos, biografija, jo parašyti darbai, visa kas parašyta apie S. Daukantą, tuo metu, kai dar gyveno pats S. Daukantas ir po jo mirties. 1984 m. S. Daukanto tėviškėje atidengtas medžio skulptūrų ir meniškų rodyklių ansamblis