Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Simno miestelis

Simno miestelis

Alytaus rajonas

Simno miestelis įsikūręs tarp Simno ir Giluičio ežerų. Ši gyvenvietė rašytiniuose šaltiniuose minima nuo 1382 metų. Legenda sako, kad miestelis buvo pavadintas dviejų gerųjų milžinų Simo ir Sino vardu. 1626 metais Simnas gavo Magdeburgo teises. Šiandien istorinis miestelio centras yra respublikinės reikšmės urbanistikos paminklas. Jau minėtoji legenda pasakoja, kad milžinai pastatė gražuolę miestelio bažnyčią, baigus darbus abu susėdo dviejuose bažnyčios stogo galuose, pasidalino taboka, surūkė po pypkę, paspaudė vienas kitam ranką ir išsiskirstė kas sau – daugiau jų niekas nematė.
Renesansu dvelkianti Simno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų bažnyčia buvo pastatyta 1520 metais. Nuo tada ji ne vieną kartą degė, buvo apgadinta, šiek tiek perstatyta, tačiau kaskart miestelėnų tvarkoma ir prižiūrima. Prieš pirmąjį pasaulinį karą iš jos negrąžinamai buvo išvežti į Rusiją trys varpai. Jos neaplenkė ir Antrasis pasaulinis karas – bažnyčia buvo apgadinta.
Simno bažnyčia yra labai reikšminga Lietuvos meno istorijai. Jos architektūroje vyrauja Renesansui būdingos formos ir elementai. Tai vienintelė bazilikinė kryžminio plano renesansinė bažnyčia Lietuvoje. Jos vidų puošia XIX amžiaus paveikslai vaizduojantys biblijinius siužetus ir personažus.