Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Senovinis bitininkystės muziejus

Senovinis bitininkystės muziejus

Ignalinos rajonas

Senovinės bitininkystės muziejus įsikūręs Stripeikių kaime, Aukštaitijos nacionalinio parko šiaurės vakarinėje dalyje, Minčios girios pakraštyje – tai vienintelis tokio tipo muziejus Lietuvoje.
1984 m. įsikūręs vienoje sodyboje, jis augo ir plėtėsi. Šiemet muziejaus ekspozicinė dalis jau užima 6 pastatus, dalis jos veikia ir lauke po atviru dangumi. Muziejuje yra sukaupta apie 500 eksponatų, pastatyta 25 skulptūros. Bičių dievo Babilo skulptūra savyje taip pat talpina bičių šeimyną.
Aplankę muziejų, sužinosite apie bitininkystės raidą nuo senovės iki šių dienų. Specialiuose aviliuose pro stiklą, pamatysite kaip avilyje gyvena bitės, siuva korius, iškrauna perneštą nektarą, žiedadulkes, augina naujas biteles ir kt. Čia gyvena apie 8 bičių šeimynas.
2005 m. šiame muziejuje prieglobstį rado ir Lietuvos prezidento 3 bičių šeimynos.
O kad ekskursija po muziejų būtų įdomi – Jūsų nuolat čia laukia muziejaus darbuotojas, kuris ir parodys, ir papasakos, ir paaiškins. Didesnėms grupėms siūlome gido paslaugas užsisakyti iš anksto - jei norite, kad Jus kelionės metu lydėtų gidas ne tik po muziejų (tokiu atveju gidas palydės Jus ir į kitas lankytinas vietas).
Kiekvienais metais rugpjūčio 15 dieną Bitininkystės muziejuje vyksta Medkopio šventė.
Muziejuje nuo pernai metų įsikūrė ir medaus baras, kuriame galėsite įsigyti bičių, medaus produktų ar tiesiog užsisakyti gardžius priešpiečius ar pavakarius.
Bitininkystės muziejaus ekspozicija veikia gegužės-spalio mėnesiais.
Bilieto kaina
suaugusiems - 3 Lt; moksleiviams ir studentams - 1 Lt