Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Salų dvaro sodyba

Salų dvaro sodyba

Rokiškio rajonas

Salos nuo seno priklausė Radvilų giminei. XVII a. viduryje Salos pradėjo eiti iš rankų į rankas, kol atiteko Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės iždo raštininkui Martynui Marikoniui ir jo žmonai Aleksandrai Tyzenhauzaitei.1863 m. Salas nupirko Reinoladas Tyzenhauzas. Paskutinysis Salų savininkas buvo rašytojas ir diplomatas Reinoldas Pšezdzieckis (1884-1955). Manoma, kad klasicistinius dvaro rūmus Ignotas Marikonis statė XVIII-XIX a. sandūroje. Rūmų pastatas gana ilgas, su 6 didingomis kolonomis. Frontonas buvo puoštas Marikonių herbais. Rūmus supa parkas, priekyje buvo gerai prižiūrimas gėlynas.