Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Rumbonių bažnyčia

Rumbonių bažnyčia

Alytaus rajonas

Rumbonių Švč. Trejybės bažnyčia pastatyta 1795 m. Tai tipiškas klasicistinis sakralinės paskirties ansamblis, kuris vadinamas medine Vilniaus katedros kopija. Bažnyčios statinių kompleksas - koplyčia ir varpinė - įtraukti į nekilnojamų kultūros vertybių kompleksą. Rumbonių kaimo kapinaitėse šviečia dailės paminklu paskelbtas grafaitės Juzefos Korevaitės kapo balto marmuro antkapinis paminklas. Visai netoliese galime įkopti ir į Rumbonių piliakalnį, iš kurio, jei tikėsime legendomis, vedė požeminis urvas į Punios piliakalnį kitame Nemuno krante.