Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Puntuko brolis

Puntuko brolis

Anykščių rajonas

Maždaug pusiaukelėje tarp Ažuožerių ir Anykščių Pašventupio šile pūpso akmuo, vadinamas Puntuko broliu. Išties tinka šis akmuo Puntukui į brolius – jeigu jį atkastum žemes, savo dydžiu galėtų varžytis su Puntuku (akmens ilgis – 6 m, plotis – 4 m, aukštis – 1,9 m). Abu čia nuo ledynmečio užsilikę, abu iš Skandinavijos atkeliavę, tūkstantmečius pragyvenę… Prie pat šio akmens esama ir pilkapių, vadinasi, čia kur nors netoliese būta senos gyvenvietės. Pasakojama, kad prie šio akmens buvusi senovės lietuvių šventykla, kad kadaise gyvenę 2 broliai, kurie užsitraukė Perkūno nemalonę. Perkūnas už tai juos akmenimis pavertęs, tik vieną jų nudanginęs giliai į mišką, nebesurandamon vieton.