Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Punios Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia

Punios Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčia

Alytaus rajonas

Punios vietovę 1382 metais mini Kryžiuočių ordino kronikos. Po penkerių metų Punia jau vadinama miesteliu, kuriam XVI amžiaus pradžioje buvo suteiktos Magdeburgo teisės, leidusios miestui tvarkytis savarankiškai. Tiek miestelis, tiek jame esantis piliakalnis iki šių dienų yra apgaubtas daugelio legendų ir pasakojimų. Punios miestelis ir ant piliakalnio stovėjusi iš pradžių medinė pilis, vėliau mūriniai rūmai buvo pamėgti Lietuvos didžiųjų kunigaikščių. Dėl šios priežasties Punioje buvo pastatyta viena iš pirmųjų bažnyčių Alytaus krašte. Pasakojama, kad tuokart, 1425 metais, bažnyčią statyti paliepęs Lietuvos kunigaikštis Vytautas Didysis, todėl jo atminimas gerbiamas iki šių dienų – bažnyčioje šalia Punios miestelio herbo kabo šio kunigaikščio portretas. Ši bažnyčia stovėjo toje vietoje, kur dabar stovi bokšto formos mūrinė Šv. Jurgio koplytėlė, skirta 1831 metų sukilėliams atminti. Dabartinė Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčia pastatyta 1863 metais, toje pat vietoje, kur 1857 metais sudegė prieš tai čia stovėjusi bažnyčia. Jos architektūra – baroko ir klasicizmo jungtis. Atrodanti didinga išorėje, viduje yra labai jauki, nedidukė ir pulsuojanti ramybe.