Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Pėsčiųjų bulvaras

Pėsčiųjų bulvaras

Šiaulių rajonas

Taip, kaip Paryžius didžiuojasi savo Eliziejaus laukais, taip, kaip neįmanoma kalbėti apie Londoną nepaminint Big Beno, panašiai taip Šiauliai gali didžiuotis savo pėsčiųjų bulvaru. Tai trečiasis pagal senumą bulvaras Europoje ir tokio reiškinio pionierius buvusioje Tarybų Sąjungoje. Nuo seno šioje Vilniaus gatvės atkarpoje steigėsi įstaigos, parduotuvės - istoriškai susiklostė prekybinis miesto centras, kuris po karų sugriovimų ir vėl iš naujo atgydavo. 1975 m. dalis gatvės (900 metrų) paversta jaukiu pėsčiųjų bulvaru. Ši šiauliečių ir miesto svečių pamėgta pėsčiųjų zona pasipuošusi originalia mažąja architektūra, joje - įvairių stilių pastatų vaivorykštę, pradedant prieškario laikų ir baigiant modernizmo. Bulvare gausu parduotuvių.