Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Penkiolikakamienė liepa

Penkiolikakamienė liepa

Akmenės rajonas

Papilės parko (iki 1842 m. parkas ir dvaras priklausė Žemaitijos vyskupui) įžymybė - penkiolikakamienė liepa. Tai medis – gamtos paminklas. Viskas turi savo pradžią, turi ir pabaigą. Toks neišvengiamas gyvenimo dėsnis. Visiems jau iš geografijos vadovėlių žinoma Papilės šešiolikakamienė liepa vieną dieną tapo penkiolikakamiene, o 2007 m. vasarą - trylikakamiene... Medis jau senas – beveik pusantro šimto metų, šaknys supuvusios. Niekas tiksliai nežino, kokio amžiaus šis medis iš tikro. 1870 metais Papilėje V. Butkevičius pasodino turtingą parką, bet liepa ten jau galėjo augti. Kurį laiką parkas priklausė Žemaičių vyskupystei. Dauguma šio parko medžių neišliko. Vienas iš nedaugelio likusių – būtent ši įžymi visoje Lietuvoje liepa. Kadaise žmonės ją vadino „Dvylika brolių“. Ir šis pavadinimas, deja, kuo toliau, tuo darosi teisingesnis.