Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Pavirvyčio dvaro sodyba

Pavirvyčio dvaro sodyba

Telšių rajonas

Pavirvyčio dvaras, esantis netoli Tryškių miestelio, susijęs su garsiais Lietuvos didikais Šemetomis. Deja, po 1812 metais prasidėjusių įvykių ši pavardė pamažu buvo nustumta į antrąjį planą.Po Pavirvyčio dvaro savininkų dukters Mortos Šemetaitės ir prancūzo karininko vedybų tolesnis dvaro gyvenimas artimai susijęs su Prancūzija ir jos provincija Burgundija, iš kurios ir kilęs P.Druve. Joje daugiau kaip 20 metų išgyveno ir Morta. Paklausę tėvų prašymo ir parvykę ūkininkauti į gimtinę, jau Druve kartos, kurias vietiniai gyventojai vadino Drupėmis, o patį dvarą Drupine, pamažu užmaršties dulkėmis užklojo Šemetas, žinomą Žemaitijos bajorų šeimą. Pavirvyčio dvaras iki 1940 metų vasarą prasidėjusios nacionalizacijos priklausęs dviem Druvių palikuonių šeimoms, Elenai Bliumbergienei ir Michalauskams, turėjo beveik 250 ha žemės ir buvo pavyzdingas ūkis. Čia išaugintos kiaulės ir karvės pelnė prizinių vietų parodose Šiauliuose. Saviems reikalams buvo pastatytas ir veikė prie Juodupio vandens malūnas. Sodybą puošė tvenkinys, gyvatvorės, gėlynai. Čia auga galingi ąžuolai. Vienas iš jų — tikras galiūnas, kurį penketas vyrų teįstengė apglėbti — 6,2 metro siekia.