Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Nikronių akmuo

Nikronių akmuo

Trakų rajonas

Jis yra ties Verniejaus ežeru "Babrauninkų miške" apie 3 km. Nuo Aukštadvario. Jis yra pilkas " vietomis apkerpėjęs. Jo matmenys 6 x 3 x 2.2 m. Dalis akmens yra žemėje. Ant vieno šio akmens šono yra įrašas "MOPIT" kitoj pusėj – kryžius . Žmonės pasakoja " kad prie šio akmens vaidenasi. Jį dar vadina Didžiuoju akmeniu. Yra žinoma "kad apie 1904 – 1905 m. tas akmuo buvo riba kuri skyrė pono žemę nuo valstybės žemės. Ponas savo pusėje iškalęs ženklą "MOPIT“. Ta rodyklė rodė kryptį į pono žemę. Raides žmonės aiškino taip : lenkų kalba "Moje pieniadze tutoj" išvertus į lietuvių kalbą - "Mano pinigai čia“. Yra pasakojama apie tai "kad šį didžiulį akmenį užritinę kareiviai", kai Napoleonas čia užkasęs brangų lobį. Prieš keletą metų traktorininkas netoliese iškasė puodą su pinigais (dabar jie saugomi Trakų pilies muziejuje).
Akmens viršuje yra duobutė "kurioje " kaip žmonės pasakojo" visada yra vandens. Tuo vandeniu žmonės gydė akis. Ateidavo apsiplaudavo akis "padėdavo pinigus prie akmens "ir jų neimdavo" kol jų nepaimdavo klebonas. Už juos jis laikydavo mišias. Tas vanduo buvo laikomas šventu. Šis akmuo senovės - aukų akmuo. Kažkada buvęs garbinamas.