Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Nidos istorijos muziejus

Nidos istorijos muziejus

Neringos rajonas

Muziejaus rinkinį sudaro istorijos-buities eksponatai, darbo įrankiai, istorinės nuotraukos ir atvirukai, dailės rinkiniai, kuriuose atsispindi Kuršių nerijos ir Neringos miesto istorija ir dabartinis gyvenimas.
Kuršių nerijos gyventojų verslai
Joje pasakojama apie senąją žvejybą burvaltėmis (kurėnais, kiudelvaltėmis). Čia įrengtas vėtrungių ir jų piešinių stendas, išsamiai pasakojama apie poledyninę žūklę ant Kuršių marių ledo, gintaro graibstymą iš Baltijos jūros ir originaliausią gyventojų užsiėmimą – varnų gaudymą.
Lankytojų dėmesį patraukia stintas „bumbinantis“ ir dainuojantis žvejys – manekenas.
Nidos akmens amžiaus gyvenvietė
Eksponuojama gausybė radinių, rastų akmens amžiaus gyvenvietėje Parnidžio kopos vakarinėje dalyje.
Nidos pašto stotis didžiajame pašto kelyje (1745–1833)
Eksponuojama istorikės Nijolės Strakauskaitės Vokietijos valstybiniame slaptajame Prūsijos kultūrinio paveldo archyve surasta unikalaus dokumento kopija, liudijanti, jog 1745 m. Nida buvo svarbi susisiekimui tarp Marienburgo, Karaliaučiaus ir Rygos.
Kurortas Nida: kasdienybė ir buitis
XX a. pr. spaudiniai, nuotraukos, dokumentai, to laikotarpio suvenyrai supažindina su Nidos gyvenvietės ir kurorto sukūrimo istorija.
Nidos sklandymo mokykla
Pristatoma mokyklos istorija, nuotraukos, kuriose Nerija užfiksuota iš paukščio skrydžio.
Nidiškių Froesių šeimos istorija
Eksponuojama vienos garsiausių nidiškių Froesių šeimos archyvinė medžiaga, kurią perdavė šios šeimos palikuonis iš Vokietijos.
Žvejo etnografinė sodyba
Adresas: Naglių g. 4, LT-93123, Nida.
1974 m. Neringos istorijos muziejui buvo atiduota nuo Kuršių marių lyčių nukentėjusi sodyba Nidoje. Joje įrengta XIX a. pab.-XX a. pr. žvejo sodyba. Čia yra du pastatai: gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Gyvenamojo namo virtuvė ir trys kambariai apstatyti autentiškais baldais. Ypač įdomios ornamentuotos kėdės, miegamojo komplektas, kraičio skrynia, puošta tapytais ornamentais. Ant kambario sienų eksponuojami jaunamartės ir sidabrinių vestuvių vainikėliai.
Rengiamos dailės kūrinių Kuršių nerijos tematika, istorinės fotografijos, atvirukų, tautodailės darbų parodos.
Žvejo etnografinėje sodyboje organizuojami liaudies teatrų spektakliai, folkloro ir etnografinių ansamblių koncertai, demonstruojami tautodailininkų dirbiniai ir senieji amatai.
Muziejus įkurtas 1966 metais.
Iki 1988 m. jis buvo Klaipėdos kraštotyros muziejaus padalinys.
2001 m. lapkričio mėn. muziejus persikėlė į naujas patalpas Pamario gatvėje.
Muziejaus steigėjas – Neringos miesto savivaldybė.
Muziejaus vadovė – Eleonora Jonušienė.