Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Muziejus - Samulevičių sodyba

Muziejus - Samulevičių sodyba

Jonavos rajonas

Netoli Jonavos, Praulių kaime 1937 m. sodybą nusipirko minkštosios skulptūros meistrė, dailininkė animalistė Stasė Samulevičienė. Šiame vienkiemyje savo vaikystę praleido ir jos sūnus dramaturgas Raimundas Samulevičius. 1941 m. prieš išvykdamas gydytis į Šveicariją šioje sodyboje gyveno ir kūrė dailininkas Antanas Samuolis. 1994 m. įkurta autentiška ekspozicija, įamžinanti visų trijų menininkų: A.Samuolio, R.Samulevičiaus ir S.Samulevičienės atminimą. Raimundo Samulevičiaus vardu pavadinta Jonavos pagrindinė mokykla.
Įžengę į senąjį namą pirmiausia pamatysime stenduose nuotraukas, didžiules lentynas su knygomis. Nenuostabu, juk čia gyveno žmonės, ne dėl materialinių vertybių, bet siekė ko nors pastovesnio, kas amžiams išlieka, kas įneša ką nors naują į žmonijos kultūrą.
Akį traukia Stasės Samulevičienės žaisliukai, už kuriuos dailininkė gavo aukščiausią lenkų vaikų apdovanojimą ,,Šypsenos ordiną“. Sūnaus R.Samulevičiaus padedama S.Samulevičienė sukūrė pasakas vaikams ir iliustravo jas savo žaisliukais – pukuotukais.
Krašto muziejaus direktorės Reginos Karaliūnienės iniciatyva ir šiandien čia vyksta renginiai, organizuojamos ekskursijos, atvirų durų dienos rajono ir kitų miestų svečiams.
Netyla čia vaikų juokas, kurie geru oru atkeliauja iš miesto mokyklų pėsčiomis, kad galėtų pabūti gamtos prieglobstyje, mintimis nukeliauti į tuos laikus, kai čia gyveno ir kūrė menininkai, garsinę savo kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.
Vaikų džiaugsmui Samulevičių sodyboje organizuojama Sekminių šventė „Ralio, karvytės, ralio“. Moksleivius ir mokytojus pasitikę muziejininkai juos „pašventina“, apšlakstydami vandeniu. Šventės dalyviai vainikuoja karves, tautodailininkas A.Kazlauskas moko pasidaryti švilpynes, moksleiviai atlieka muziejininkų paskirtas užduotis. Visi vaišinami kiaušiniene. Labiausiai patikusi atrakcija – važinėjimasis arkliu su brička.
Tradicinė Jurginių šventė Samulevičių sodyboje R. Samulevičiaus pagrindinės mokyklos penktokams ir kitiems svečiams.
Nuo 1999 m. organizuojami jaunųjų dailininkų piešinių konkursai - parodos ,,Prisimenant arsininką“. Sodyboje vyksta atminimo vakarai ,,Šauksmas iš Alpių“, ,,Atmintis apie juos gyva“ ir kt.
Ekskursijų metu čia apsilanko svečiai iš Lenkijos, Ukrainos, Latvijos ir kt.