Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Motiejaus Valančiaus rezidencinis namas

Motiejaus Valančiaus rezidencinis namas

Varniai

Nedidelis medinis vieno aukšto namas, dar pradėtas statyti Giedraičių laikais, 1851 m. buvo paskirtas vysk. M.Valančiaus rezidencijai. Dėl senumo jam buvo reikalingas bendras remontas, kuris vyskupo pastangomis ir buvo padarytas. Name buvo nemažai kambarių ir didelė priėmimo salė. Dviejuose kambariuose nuo gonkų gyveno vysk. M.Valančiaus motina.
Medinis namas, kuriame gyveno vysk. M.Valančius, visai nepanašus į vyskupų rūmus, tačiau būtent šis pastatas XIX a. viduryje buvo vyskupijos valdymo centras, Žemaičių vyskupo rezidencija.