Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Mingės kaimas

Mingės kaimas

Šilutės rajonas

Minijos kaimas kilęs nuo per ji tekančios upės pavadinimo. Žodžio Minija šaknis "min" - siekia indoeuropiečių bendrystės laikus ir sietina su "liūnas, purvas, upes tėkme",tad galėtu reikšti ir klampyne, pažlugusia vieta.
Bene seniausias dokumentas, kuriame minimas Minijos kaimas, yra 1540 m. Klaipėdos apskrities mokesčiu sąrašas remiantis tuo sąrašu Minijos kaime tuomet gyveno 11 ūkininkų su šeimomis. Svarbiausias verslas buvo žvejyba. Skirtingai nei kiti Nemuno deltos kaimai, Minijos kaimas nebuvo apjuostas apsauginiais pylimais, neturėjo savo polderio. Kaime vyravo mažos žvejų sodybėles, susispaudusios upės pakrantėse.
Minija nuo XXa., pradžios iki šių dienų labiausiai yra lankoma žvejų mėgėjų, bei medžiotojų. Kaime buvo įkurtos trys karčemos.
Šiuo metu Minijos kaimas daugiau žinomas kaip Minges kaimo pavadinimu. Arba kaip vietiniai gyventojai sako "Mažoji Venecija".
Kaime yra įrengta nauja jachtų prieplauka. Upe plaukioja laivai, kateriai, jachtos. Laukine gamta, paukščių migracijos kelias, 5 km iki Ventės rago.