Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Medvėgalio piliakalnis

Medvėgalio piliakalnis

Šilalės rajonas

Vingiuotu keliu važiuojant iš Kaltinėnų į Varnius pasitinka didžiulė kalva. Tai Medvėgalis-didingiausia Žemaitijos kalva, virš jūros lygio pakilusi apie 234 metrus.
Manoma, kad Medvėgalis buvo vienas iš svarbiausių žemaičių žemės centrų. Šalia jo kūpso dar šeši-Pilies, Piliorių, Sumonių, Ąžuolų, Alkos ir Bevardis kalnai. Archeologai šalia jų aptiko kūlgrindą. Šiuo slaptu povandeniniu taku naudojosi senovės žemaičiai, kovodami su priešais.
Lietuvių literatūros klasikas, kunigas, poetas Jonas Mačiulis-Maironis ne kartą lankėsi Laukuvos apylinkėse, kopė į šio krašto didžiuosius kalnus, gėrėjosi ežerais ir giriomis, įkvėptas apylinkių grožio sukūrė eilėraščių apie Dievyčio ežerą, Medvėgalį.
Užkopti į Medvėgalį, pasidairyti po kalvotą Žemaitijos kraštovaizdį atvyksta turistai ištisus metus. Gausiai žmonių minias pritraukia ant Medvėgalio kalno vykstantys įvairūs renginiai-žemaičių sueigos, menų festivaliai, kalnų sąšaukos, kurių metu uždegamos ugnys ir ant kitų kalnų. Ugnies uždegimas vienu metu reiškia vienybę.