Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Medininkų pilis

Medininkų pilis

Vilniaus apskritis

Medininkų pilis, stovinti 2 km. nuo Baltarusijos sienos, yra didžiausia Lietuvoje gardininė pilis. Ji yra netaisyklingo kvadrato formos ir 2 ha ploto (su apsauginiais pylimais ir apkasais - 6,5 ha). Stovi lygumos pakraštyje, greta pelkės. Aplink pilį buvo dvigubas griovys, o tarp griovių – medinė siena. Pilies sienos buvo nuo 128 iki 161 m. ilgio (bendras sienos ilgis - 568 m.), 14-15 m. aukščio ir 1,5 - 2 m. pločio. Pasieniais buvo nutiesta šaulių galerija. Gynybinės sienos kampe stovėjo penkiaaukštis bokštas (apie 30 m. aukščio, išlikusi dalis - 23 m. aukščio), pietinės sienos viduryje - kitas, kiek mažesnis bokštas. Vieni žemutiniai vartai su dar vienu bokštu buvo rytinėje sienoje, kiti ties vakarinės sienos viduriu, o aukštutiniai vartai buvo šiaurinėje ir pietinėje sienose. Aptikti ir ketvirtojo bokšto pėdsakai.
Pirmą kartą pilis paminėta 1385 m., kai kryžiuočiai puolė Ašmenos apylinkes ir bandė apgulti Medininkų pilį. Tačiau neaišku, ar tai toji pati pilis - gali būti, kad anksčiau tai būta medinės pilies, kuri 1402 m. buvo padegta kryžiuočių. Neabejojama, kad mūrinė pilis buvo pastatyta iki XV a. pabaigos. Kažkur XV a. pabaigoje - XVI a. pradžioje buvo sudeginti mediniai pilies pastatai. XVI a. viduryje į pilies kiemą buvo perkelti Medininkų dvaro pastatai, kurie čia išstovėjo iki XX a.