Kviečiame savo šventes švęsti pas mus. Čia Jūsų lauks auksarankės šeimininkės, besišypsantys padavėjai, dieviško skonio maistas, prabangi stalų bei salės puošyba ir daugybė pramogų! Turime specialų pasiūlymą jaunavedžiams, tad apsilankykite.

Daugiau apie Vilą "Santa Barbara"

Moderni sodyba šalia Klaipėdos (7km)
Pokylių-konferencijų salė iki 100 žmonių.
Nakvynė 70 vietų (viešbučio tipo).
Vestuvės, banketai, konferencijos.

Daugiau apie sodybą "Župė"

Tai ideali vieta švęsti vestuves, jubiliejus, šeimos bei kitas šventes iki 65 žmonių. Sodyboje Jūsų laukia pabalnoti žirgai, karieta fotosesijai, bei pramoginis laivas su kateriu. Sodyboje rasite: pirtis, kubilus, bei baseiną.

Daugiau apie sodybą "Poilsis Vištytyje"

Vertiname privatumą! Jūsų pageidavimu, poilsis tik vienos grupės atvykstantiems!

Sodybų paieška

Miegamų vietų:
Vietų be nakvynės:
Detali paieška

Lėlių vežimo teatras

Lėlių vežimo teatras

Panevėžio rajonas

Lietuvoje ir už jos ribų vis populiaresnis tampa Lėlių vežimo teatras, įsikūres viename Respublikos gatvės namelyje, kurio sienos nukabinėtos senovinių vežimų ratais, o kiemelyje - siauruko vagone įrengta kavinė. Čia laisvalaikį noriai leidžia vaikai. Teatre galima užsisakyti valandą trunkančią ekskursiją ar spektaklį ir susipažinti su lėlių valdymo principais, apžiūrėti įspūdingas lėles, išgirsti įdomią teatro istoriją. Lėlių teatras turi ir "Pasakų traukinuką", kuris vaikus gali pavėžinti po miesto centrą. Vasarą arklių traukiamu spalvingu vežimu aktoriai iškeliauja rodyti savo spektaklių vaikams į miestelius ir kaimus.